Özel Mutafoğlu Koleji'nde Kardeş Okul Ziyareti

Özel Mutafoğlu Anadolu Lisesi idarecileri, okul aile birliği ve öğrencileriyle Güngürge Köyündeki kardeş okulu ziyaret etti.

Özel Mutafoğlu Anadolu Lisesi idarecileri, okul aile birliği ve öğrencileriyle Güngürge Köyündeki kardeş okulu ziyaret etti.

Okul Müdürü Adnan Kızıloğlu, sosyal duyarlılık kulübü öğrencilerinin, okul aile birliği üyeleri ve idarecilerini, kardeş okul öğrencilerini sevgi gösterileri ile karşıladığını söyledi.

Kızıloğlu, okula sinevizyon ve sinevizyon perdesi hediye ettikleri, geçen sene de çeşitli kırtasiye, kitap ve büro malzemeleri hediye ettiklerini, geçen yıl başlayan bu kardeşliğin bu sene de devam edeceğini ve imkanlar ölçüsünde yardımcı olacaklarını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı ve il milli eğitim müdür yardımcısı Hamdi Atayeter'inde iştirak ettiği program köy muhtarının evinde yenen yemekten sonra kardeş okulun öğrencileriyle tanışma programı yapmak üzere okulda devam etti.

Okulun öğretmenleri ve idarecileriyle görüşen heyet okulun sorunlarını dinledi. Okuma kitabı ve kırtasiye malzemelerine ihtiyaçları olduğunu belirten okul öğretmenleri özellikle kız çocuklarının okula devamı konusunda velilerin daha duyarlı davranması gerektiğini vurguladı.

Güngürge Köyü İlköğretim Okul Müdürü Ali Ertuğrul, en kısa zamanda ziyarette bulunacaklarını ve öğrencilerin de bu ziyareti heyecanla beklediklerini kaydetti.

- GAZİANTEP

Kaynak: AA

01 Kasım 2011 Salı 11:20

Gaziantep Organize Sanayi BölgesiAnadolu Adalet SarayıAli Ertuğrul