Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı

Uşak'ta bulunan Özel Üftade Ortaokulu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün okullar arasında düzenlediği spor yarışmalarında dört birincilik ve bir ikincilik kazandı.

Uşak'ta bulunan Özel Üftade Ortaokulu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün okullar arasında düzenlediği spor yarışmalarında dört birincilik ve bir ikincilik kazandı. Okulun Yıldız Erkekler Futbol, Yıldız Erkekler Basketbol, Yıldız Kızlar Basketbol ve Yıldız Kızlar Kort Tenis takımları il birinciliği, Küçük Erkekler Basketbol Takımı ise il ikinciliği elde etti.
Konu hakkında basın açıklaması yapan Özel Üftade Ortaokulu Müdürü Cemalettin Baştuğ, “Üftade Eğitim kurumları, Uşak’ta hem eğitim öğretim hem de sportif ve kültürel faaliyetlerde üstün başarılar elde etmiştir. 22 yıllık tecrübesiyle Uşak’ta eğitim öğretimin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Okulumuzun fiziki yapısı ve sportif alanları, sosyal faaliyetlerimiz için yeterlidir. Bu yılki başarılarda emeği geçen basketbol koçu Mert Murat Özdemir’e, Futbol antrenörü Mustafa Damat’a, kort tenisi antrenörü Tansu Bulut’a ve Beden Eğitimi öğretmeni Bahadır Döner’e, okulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: CİHAN

07 Mart 2015 Cumartesi 17:31

Uşak, Yerel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri