Özge Ulusoy: Ben Hacı'yla Evlenemem!

Sevgilisi Hacı Sabancı'dan evlilik teklifi aldığı konuşulan ünlü manken "Ben evlilik isteyen biri değilim. Şu an Hacı'yla da evlenemem. İstediğim tek şey kariyer!" dedi.

Podyumların gözde mankeni Özge ulusoy, önceki gün katıldığı bir organizasyonda ilginç açıklamalar yaptı. Daha önce televizyoncu Ferruh Taşdemir ile yaptığı ve 24 saat sonra boşanma kararı aldığı evlilikle olay yaratan Ulusoy, katıldığı gelinlik defilesinde gazetecilerle sohbet etti.

"ASLA BASKI YAPMADIM''

Cemile Sultan Korusu'ndaki tanıtımda podyuma çıkan Ulusoy, "Hacı Sabancı'dan evlilik teklifi aldınız mı?" sorusu karşısında herkesi şaşırtan açıklamalar yaptı.

"Ben evlenmek isteyen biri değilim" diye söze başlayan güzel manken şunları söyledi: "Haberlerde hep benim Hacı'ya evlenelim baskısı yaptığım yazılıyor. Öyle bir şey yok. Ben evlilik isteyen biri değilim. Benim için öncelikle mesleğim geliyor. En büyük mutluluğum kariyerimde istediğim noktaya gelmek. Şu an Hacı'yla da evlenemem. Evlenip çocuk yaparsam bu hayallerim yarım kalır." dedi.

"EVLİLİK TEKLİFİ ALMADIM"

Sabancı Ailesi'nin Özge Ulusoy'u gelin olarak istemediği iddialarından bunalan manken, Hacı Bey'den bir evlilik teklifi almadığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Haberler.Com
04 Mayıs 2015 Pazartesi 11:01
YORUMLAR (30)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika