Özlem Gürses, Me Talks'ın Yeni Konuğu

Korkma, farklı düşün, farklı yap, denemeye değer!.. İş yaşamında ne kadar başarılısın?

Reklamverenler Derneği, sektörün başarılı profesyonellerinin deneyimlerini ve en güncel konularını Me Talks etkinliği ile paylaşmaya devam ediyor. 23 Kasım Perşembe günü saat 19:00'da Kolektif House Levent'te gerçekleşecek etkinlik, genç profesyonelleri, girişimcileri ve öğrencileri beşinci kez bir araya getirecek. Me Talks'un yeni konuğu ise "Bazen Olmaz" kitabı ile iş yaşamındaki başarılı yöneticilerin, sanatçıların, sporcuların başarısızlık hikayelerini kaleme alan gazeteci, yazar ve sunucu Özlem Gürses olacak. Gürses, etkinlikte "İş dünyasında başarısızlık nedir?" konusunu en çarpıcı örnekler ve hikayelerle interaktif olarak katılımcılarla değerlendirecek.

Reklam sektörünün işleyişine katkı sağlamak, gelişimine öncülük etmek ve geleceğine yön vermek amacıyla faaliyetlerini sürdüren Reklamverenler Derneği, Marketing Experience Talks (Me Talks) isimli etkinliği ile teknoloji, iletişim ve pazarlama sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor.

Başarısızlığın aslında büyük bir özgürlük ve vazgeçmenin ise büyük bir cesaret olduğunu belirten Özlem Gürses, Me Talks etkinliğinde, başarısızlığın ne demek olduğundan, içimizdeki yetersizlik duygusuna, hata yapma korkusundan, yanlış kararlarımızın ödettiği bedellere kadar birçok içeriği örneklerle katılımcılarla paylaşacak. Etkinlikle Gürses, ayrıca "Bazen Olmaz" kitabından Ali Sabancı, Muhtar Kent gibi değerli yöneticilerin hikayelerini ve kişisel hayatında başarısızlık olarak nitelendirdiği ve kendisine hayat tecrübesi katan değerli örnekleri de aktaracak.

Kaynak: Bültenler

13 Kasım 2017 Pazartesi 11:27

Reklamverenler Derneği, Özlem Gürses, Güncel