Parkta Yürüyüşe Çıkan Vatandaşlar, Ağaca Asılı Halde Ceset Buldu

Bursa'da parkta yürüyüşe çıkan vatandaşlar, ağaca asılı halde erkek cesedi buldu. İntihar ettiği tespit edilen şahsın, psikolojik sorunları olduğu ortaya çıktı.

Bursa'da bir parkta, geçen hafta ilaç içerek intihar girişiminden kurtulan Mesut Ş.'nin cesedi bir ipe asılı halde bulundu. Polis ekipleri Mesut Ş.'nin ölümünü şüpheli olarak değerlendi.

YÜRÜYÜŞE ÇIKANLAR BULDU

Olay Merkez Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi Teoman Özalp Parkı'nda dün gece meydana geldi. Parkta yürüyüşe çıkan 2 kişi, bir ağaçta ipe asılmış ceset görünce polis ekiplerine bildirdi. Gelen polis ve sağlık ekipleri cesedin üzerinde yaptığı ilk aramada Mesut Ş'nin kimliğine ulaştı. 34 yaşındaki Mesut Ş. parktaki yerinden sökülmüş bir çöp kovası üzerinde ağaca asılmış durumda bulundu.

PSİKOLOJİSİ BOZUK

Polis ekipleri Mesut Ş.'nin ölümünün intihar mı yoksa cinayet mi olduğunu araştırmaya başladı. Mesut Ş.'nin cesedi incelenmek üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Mesut Ş.'nin evli ve 2 çocuk babası olduğu, eşi ve çocuklarından ayrı olduğu, bu konuda psikolojik sorunları bulunduğu. geçe nafüa ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

07 Aralık 2017 Perşembe 07:15

Özalp, Teoman, Osmangazi, Bursa, 3. Sayfa
YORUMLAR