Pazar Gününüzü Gerçek Bir Klasikle Geçirin!

Universal Channel Türkiye sizi çok eğlenceli bir Pazar günü geçirmek için ekran başına davet ediyor.

Gerçek bir klasik olan Batman serisinin en çok ilgi gören bölümlerinden biri "Batman Forever" 8 Temmuz Pazar günü saat 14.45'te Universal Channel Türkiye'de. Val Kilmer, Jim Carrey, Nicole Kidman, Drew Barrymore ve daha bir çok ünlü ismin yer aldığı; aksiyon ve komedi öğeleriyle dolu "Batman Forever"ı kaçırmayın...

Tim Burton'ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliği Joel Schumacher'e devrettiği serinin bu bölümünde; Gotham Şehri'nin Kahramanı Batman (Val Kilmer "True Romance, Top Gun, Kis Kis Bang Bang") bu filmde İki Surat (Tommy Lee Jones "Natural Born Killers, Man in Black") ve Riddler (Jim Carrey "Truman Show, The Mask") adlı iki süper suçluya karşı mücadele ediyor. Bir yandan şehri bu iki acımasız caninin elinden kurtarmaya çalışırken bir yandan da doktor Chase Meridian'a (Nicole Kidman "Stepford Wives, Dogville, Moulin Rouge") aşık oluyor. Batman'ın bu kez vereceği mücadelenin savaşında yeni ortağı ise harika çocuk Robin (Chris O'Donnell "Vertical Limit, Mad Love")

Universal Channel, HD ve standard görüntü kalitesiyle D-Smart üzerinden (kanal 17 ve 417), Teledünya'dan ise kanal 14 üzerinden izlenebilir.

Kaynak: Bültenler

06 Temmuz 2012 Cuma 15:59

val kilmer, Batman, türkiye, universal, Güncel