Pazarlar MHP'de Osman Ünal Güven Tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pazarlar İlçe Başkanlığı 12. Olağan Kongresinde Osman Ünal tek aday olarak katıldığı kongrede yeniden başkan seçildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pazarlar İlçe Başkanlığı 12. Olağan Kongresinde Osman Ünal tek aday olarak katıldığı kongrede yeniden başkan seçildi.
MHP Pazarlar İlçe Başkanlığı kongresi parti binasında yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede bir konuşma yapan Kütahya Belediyesi Meclis üyesi Salih Özden, MHP kongrelerinin her zaman bir hizmet yarışı şeklinde geçtiğini belirterek, "Kongrelerin hiçbir zaman kaybedeni olmamıştır "dedi.
İlçe Başkanı Osman Ünal ise, Pazarlar'da tek liste olarak seçime gittiklerini belirterek, "Oluşturduğumuz ekiple önümüzdeki seçimlerine en iyi şekilde hazırlanıp, partimizi layık olduğu yere taşımak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.
Tek liste halinde girilen seçimler sonunda mevcut Başkan, Osman Ünal tekrar başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu üyelikleri ise, Eşref Şahin, Serkan Çelik, Yaşar Torun, Talat Soylu, Cemal Akgül, Abdullah Yılmaz, İsmail Cengiz, Ercan Çelik, Zabit Karaköse, Kamil Akkaş, Abdullah Ünal, İbrahim Coşkun, Ercan Karaköse ve kadir Keskin'den oluştu.
Kongreye, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Türker, MHP İl başkan yardımcısı Ali Kaya, Kütahya Belediye Meclis üyesi Salih Özden ile İl yönetim kurulu üyeleri, Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, üyeler ve partililer katıldı.(MB-EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

03 Nisan 2017 Pazartesi 09:59

Kütahya Belediyesi, Salih Özden, Abdullah Ünal, Milliyetçi Hareket Partisi, Politika