Phaeleh

Deneysel bir elektronik yolculuk için 13 Mayıs'ta Warehouse sahnesi Phaeleh'e emanet!Phaeleh2008 yılından beri sinematik elektronik müzik yapan Bristollü multi-enstrümentalist Phaeleh, değişen temposu, garage, electronica ve kasik müzik arasında gidip gelen setleriyle deneysel müzik...

Deneysel bir elektronik yolculuk için 13 Mayıs'ta Warehouse sahnesi Phaeleh'e emanet!
Phaeleh
2008 yılından beri sinematik elektronik müzik yapan Bristollü multi-enstrümentalist Phaeleh, değişen temposu, garage, electronica ve kasik müzik arasında gidip gelen setleriyle deneysel müzik severleri ruhani bir yolculuğa çıkarıyor. Fallen Light', 'The Tides' ve 'A World Without' gibi çalışmaları Massive Attack, Portishead ve Smit & Mighty gibi efsanelere göz kırparken, elektronik altyapıyı spiritüel dokularla zenginleştirmeyi de ihmal etmiyor.
Jaffer Müziğe küçük yaşlarda davul çalarak başlayan Cafer Kabak, ilerleyen yıllarda elektronik müziğe ilgi duymaya başladı. 2015 yılında İlker Aksungar ile tanışması, hobi olarak ilgilendiği DJ'liği bir adım öteye taşımasına neden oldu. Kısa süre içerisinde FRNDzz kadrosuna dahil olan ve Jaffer ismiyle müzik yapmaya başlayan Cafer Kabak, çok kısa süre içerisinde önemli başarılara imza atarak önce It's Winner Time SoundClash DJ yarışmasında Türkiye birincisi, sonrasında ise Las Vegas'ta düzenlenen dünya finalinde şampiyon oldu. Housekeeper oluşumunun da bir parçası olan Jaffer, setlerinde House türevleri ve Techno'ya yer vermektedir.
*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğinizaplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.
Detaylar :
İl : İstanbul
İlce : Beyoğlu
Mekan : Warehouse@garajistanbul
Mekan Adresi : Tomtom Mah. Yeni Çarşı Cad. Kaymakam Reşat Bey Sok. No: 11/A
Başlangıç Saati : 13.05.2017 23: 00: 00
Bitiş Saati : 14.05.2017 01: 00: 00
Kategori : Phaeleh
Tür : Konser
Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

13 Mayıs 2017 Cumartesi 20:34

Kültür Sanat