PKK'nın İmamından Skandal Sözler: Hendek Kazmak Farzdır

Şırnak'ta 'Devlet camiye saldırıyor' diye propaganda yapan PKK'lı imam B.K, cemaatin şikayeti üzerine gözaltına alındı.

Şırnak Merkez Bahçelievler Camisinin sözde İmamı B.K.'nın çocuklara para verip sokaktan polisin teröristlere karşı kullandığı boş gaz kapsüllerini toplattığı ve cami avlusunda dizdikten sonra PKK propagandası yaptığı ortaya çıktı.

Şırnak, Cizre, Nusaybin, Sur ve Silopi'de sözde öz yönetim ilan edip kenti yaşanmaz hale getiren PKK/YDG-H'nin ibadethane ve İslam dinine yönelik saldırıları bölge halkından tepki çekince örgütün imamları harekete geçti. Devleti din düşmanı göstermek için en şeytanca senaryo ise Şırnak merkezde sahnelendi.

ÇOCUKLARA PARA VERİP GAZ KAPSÜLÜ TOPLATTI

Bu güne kadar örgüte birçok eleman kazandırdığı iddia edilen Şırnak'ın Fahri imamı Şeyh B.K.'nın PKK progpagandası yapmak ve devleti suçlamak için akıl almaz bir tiyatro sahnelediği öğrenildi. B.K. güvenlik güçlerinin terör mensuplarına müdahalesi sırasında kullandığı göz yaşartıcı gaz kapsüllerini çocuklara para vererek toplattığı öğrenildi.

GAZETECİLERİ ÇAĞIRDI, PROPAGANDA YAPTI

B.K. sonra bunları cami avlusunda dizdirerek yerel gazetecileri çağırdı. Kameraların kayda geçmesiyle harekete geçen B.K.namaz için camiye gelen vatandaşlara hitap ediyor. Etrafında kalabalığın artmasıyla iyice coşan B.K. uydurma hadislerle ne kadar haklı olduğunu anlatıyor.

İFTİRA VE HEZEYAN VAAZLARIYLA BEYİN YIKIYOR

Cami cemaatine polislerin ibadethaneyi hedef aldığını söyleyen B.K. devlet aleyhine iftira ve hakaret dolu sözler sarf ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a müslüman olmadığı iftirasını atan B.K. devletin müslüman Kürt halkını dinden uzaklaştırmak için çalıştığını öne sürüyor.

PKK TV'SİNE KONUŞTU "HENDEK FARZDIR" DEDİ

5 gün önce Özgür Gündem'e ve PKK'nın televizyonuna demeç veren B.K, hendek kazmanın farz olduğu söyledi. Demecinde terör örgütünün hendek kazmasını meşrulaştırmak adına Peygamber Efendimizin Hendek savaşını örnek gösteren sahte imam, çukur ve hendek kazmanın sünnet değil farz olduğunu öne sürdü.

DİNİ KULLANIN TALİMATI PKK'DAN

Her fırsatta camileri ve İslam dinini hedef alan PKK'nın şimdi de imamları kullanarak çirkin yöntemlerle algı operasyonu başlatma talimatı verdiği öğrenildi. Camileri ateşe veren ve onlarca camide ibadeti engelleyen PKK'nın vatandaşın tepkisini kırmak için PKK'lı imamlara "ibadethanelere devletin zarar verdiği"ni anlatın talimatı verdiği tespit edildi.

İşte sahte imamın hezeyanlarla dolu vaazında sarf ettiği skandal sözler

İşte camiye konulan mermiler… Hadi çocuklar dışarda köşe bucak kaçıp saldırıyor, peki cami size ne yaptı, camilerde mi size zarar veriyor. Sözde bir Ermeniyiz onlar müslüman. Biz İbraihimin neslindeniz, kureyşiyiz, Ömerin neslindeniz. Allah bizi peygamberiyle şereflendirdi. Komşularımızda yecuc ve memuc oldu. (Türk ırkı için bunu kullanıyor). Yecuc ve mecuc yer yüzünde fitne çıkarıyor. Allah'a iman eden camileri imar ederler. Kafirler ise camilere zarar veren mermi sıkanlardır.

HADİS UYDURUYOR

Bu Cami Şeyh Abdulkadir Geylanin camisidir. Medrese ve camidir. Bu avlusudur bu yaptıkları ilk değildir. Bize diyorlar ki 'eğer siz Fars iseniz kabul, Arap iseniz kabul, Türk iseniz yine kabul, ama Kürt iseniz bu olmaz'. Aslın Kürt halkını kabul etmemelerinin asıl nedeni Müslümanlığımızdır. Çünkü bir Allah'a iman etmişiz. (Hadis uyduruyor) Peygamberimizin hadisi diyor ki 'ilk önce ümmetimin mülkünü elinden alacak olanlar Türklerdir.' Bu hadistir. Allah'ın peygamberi diyor. Şimdi size sorarım bu kadar tahribat bu kadar acı bu kadar cenaze, bu kadar kan sadece kimliğimizin neticesidir. Ya biz sadece insanız başka bir şey yok.

"ERDOĞAN MÜSLÜMAN DEĞİL"

Cumhurbaşkanının dinle alakası yok. Bu sabah camiye geldik gaz kokusundan gözlerimizi açamaz olduk. Kürt halkı müslüman olduğu için Tayyip Erdoğan onlardan rahatsızdır. Eğer T.Erdoğan müslüman olsaydı CHP-SHP gibi genelevleri sigortalamazdı. Türkçe konuşuyor (Onun tek derdi makam, Türkü, kürdü, lazı bir makam için satıyor. Onun imanı bir kere yoktur. Ona oy verenlere de lanet olsun.

"ERDOĞAN'I DESTEKLEYENE LANET OLSUN"

Ona tabi olanlara da lanet olsun. Bakın bu camidir caminin haline vakın. Halk kokudan içeriye gidemiyor. Güya müslümandır devletlere gidiyor ayetler okuyor beyefendi. EY efendi dine ihanet küfürdür küfür. Sen ne diyorsun kendine... Senin yerin cehennemdir cehennem bu caminin hali ne?

GÖZALTINA ALINDI

PKK'lı imam B.K., cemaatin şikayeti üzerine gözaltına alındı. (Kaynak: Star)

31 Aralık 2015 Perşembe 10:57

Cizre, Bahçelievler, Şırnak Merkez, Güncel