Sharon Stone Kurtlar Vadisi'ne İnecek

Andy Garcia'yla basının karşısına çıkan Necati Şaşmaz, Sharon Stone'un ilerleyen bölümlerde Kurtlar Vadisi'nde oynayacağının müjdesini verdi.

Yeni bölümleriyle Kanal D'de yayınlanacak olan 'Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynayacak olan dünyaca ünlü oyuncu Andy Garcia, dizinin Polat Alemdarı Necati Şaşmaz ile birlikte basının karşısına çıktı. 8 yıl önce de Sharon Stone ile birlikte dizide yer alan Garcia, Türkiye'de olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Necati Şaşmaz ise Sharon Stone'un ilerleyen bölümlerde Kurtlar Vadisi'nde oynayacağının müjdesini verdi.

BİRLİKTE BASININ KARŞISINA GEÇTİLER

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Andy Garcia, sabah çok erken saatlerde, bu sezon Kanal D'de yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümlerinin çekimlerinde yer aldıktan sonra, gece de Ulus 29'da kendisi için düzenlenen kokteyle katıldı. Kokteylde davetlilerle tanışan Garcia, daha sonra Necati Şaşmaz ile birlikte basın mensuplarının karşısına çıktı.

GARCIA, TÜRKİYE'DE OLMAKTAN MUTLU

Daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığını hatırlatan ünlü yıldız, Los Angeles'da Sharon Stone'un da yer aldığı sahnelerde oynadıktan sonra, bu kez de İstanbul'da oynamanın kendisi için ilginç bir değişiklik olduğunu söyledi. Andy Garcia, Türkiye'de olmaktan mutluluk duyduğunu da vurguladı.

Sharon Stone SÜRPRİZİ

Necati Şaşmaz ise Sharon Stone'un yeniden dizide yer alıp almayacağıyla ilgili soruya, ünlü yıldızın ilerleyen bölümlerde oynayacağı cevabını verdi.

Kaynak: DHA

05 Eylül 2014 Cuma 21:36

Necati Şaşmaz, Andy Garcia, Kurtlar Vadisi Pusu, Sharon Stone, Politika, Güncel