Oğlunun Öldüğünü Meslektaşından Öğrendi

Kayseri'de yaşamını yitiren çocuğun, polis memuru Ziya Gülseven'in oğlu 12 yaşındaki Samet Gülseven olduğu anlaşıldı.

Kayseri'de dünöğleden sonra bisikletiyle gezerken, bir otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitiren çocuğun, Polis memuru Ziya Gülseven'in oğlu 12 yaşındaki Samet Gülseven olduğu anlaşıldı. Yenişehir Polis Merkezi'ne oğlunun eve gelmediğini bildirmek için giden polis memuru baba, hastaneye götürülünce oğlunun cesedini teşhis etti. 

Kocasinan ilçesi Erkilet Osmangazi mahallesi Elagöz yolunda dün saat 16.00 sıralarında bisikletiyle gezinti yapan erkek çocuğu, 43 yaşındaki Ramazan Şimşek yönetimindeki 38 YE 017 plakalı otomobilin çarpması sonrucu yaşamını yitirdi. Polisler, çocuğun kimliğini belirlemek için çevrede araştırma yapmasına karşın sonuca ulaşamadı. Ceset Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. 

HASTANEDE TEŞHİS ETTİ

Kocasinan Önleyici Hizmetler Ekipler Amirliği'nde görevli polis memuru Ziya Gülseven, oğlunun eve gelmemesi üzerine dün saat 21.00 sıralarında Yenişehir Polis Merkezi'ne gitti. Ziya Gülseven, burada meslektaşlarına oğluna ulaşamadıklarını ve kaybolduğunu bildirdi. Polis memurunun meslektaşları, trafik kazasında bir çocuğun hayatını kaybettiğini ve kimliğinin belirlenemediğini söyleyerek, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürdü. Polis memuru baba, morga gittiğinde oğlunun cansız bedeniyle karşılaşınca şok geçirdi.

Samet Gülseven'in cenazesi, yapılan otopsinin ardından babasının memleketi Yozgat'ın Şefaatli İlçesi Sarıkent köyüne gönderildi. - Kayseri

Kaynak: DHA

17 Haziran 2014 Salı 09:56

Erkilet, Kocasinan, Yenişehir, Kayseri, Politika, Güncel