Portekiz'de Cristiano Ronaldo Şoku

EURO2016 Fransa finalinde Portekiz en büyük kozu Cristiano Ronaldo'yu kaybetti.

EURO2016 Fransa finalinde Portekiz en büyük kozu Cristiano Ronaldo'yu kaybetti. Portekiz'in yıldız ismi sakatlandı ve gözyaşları arasında oyun alanını terk etti.

Avrupa Futbol Şampiyonası'nın finalinde Portekiz en büyük kozu Cristiano Ronaldo'yu kaybetti. Karşılaşmanın 8. dakikasında rakip yarı sahasının ilk metrelerinde Payet'in sert diz darbesiyle sakatlanan Ronaldo, yerde kaldı. İngiliz hakemin faul bile çalmadığı pozisyonda yerde kalan Cristiano Ronaldo tedavi için saha kenarına geldi.

Oyuna döndüğünde acı hisseden ve tekrar saha kenarına gelerek tedavi olan, dizine sargı yaptırarak oyun alanına tekrar gelen Ronaldo, devam edemeyeceği işaret etti, elini kaldırdı ve oyundan çıkmak istediğini belirterek kendini yere bıraktı. Gözyaşlarına da hakim olamayan Cristiano Ronaldo, arkadaşlarının tesellilerine rağmen sedye ile sahayı göz yaşları içinde terk ederken yerine ise Ricardo Quaresma oyuna dahil oldu.

FİNALİ GÜVELER BASTI

Bu arada EURO2016 Fransa'da final maçına saatler kala sahaya çıkan takımlar ufak çaplı bir şaşkınlık yaşadı.

Büyük finalin oynanacağı Stade de France Stadı'na gelen iki takım zemini dolduran güveleri görünce şoka uğradı. Güvelerden efsane hakem Pierluigi Collina da nasibini aldı.

Kale ağlarından korner bayraklarına kadar bütün sahayı basan güveler, Fransa Teknik Direktörü Didier Deschamps'a da zor anlar yaşattı. Etrafta uçuşan ve üzerine konan güvelerden kurtulmaya çalışan Deschamps'ın bu anları ilginç görüntüler oluşturdu.

Güvelerden son derece rahatsız olan futbolcular ve teknik heyetler önlem alınması için görevlilerden yardım istesede bir çözüm bulunamadı ve sakatlık anlarında tedavi gören oyuncuları ve sağlıkçıları da rahatasız ettiler.

Kaynak: CİHAN

10 Temmuz 2016 Pazar 22:56

Cristiano Ronaldo, Portekiz, Avrupa, Fransa, Spor
YORUMLAR