Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma: Beşiktaş'a geri dönmek istiyorum

Disiplinsiz hareketleriyle adından söz ettiren ve devre arasında olaylı bir şekilde Beşiktaş'tan Kasımpaşa'ya transfer olan 36 yaşındaki Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma siyah beyazlı kulübe geri dönmek istiyor.

Beşiktaş'ın yakın tarihinde tribünlerin en çok sevdiği isimlerin başında gelen ancak disiplinsiz hareketleri nedeniyle takımdan gönderilen Ricardo Quaresma, siyah-beyazlı kulübe geri dönmenin hesaplarını yapıyor. Portekizli futbolcunun bu düşüncesini yakın çevresiyle paylaştığı ortaya çıktı.

Kulübün kendisinden alacaklarını ertelemesini istemesine olumsuz yanıt veren Quaresma'nın bu nedenle takımdan ayrılırken yönetimle arasının açıldığı biliniyordu ancak futbol hayatına Beşiktaş forması altında nokta koymak isteyen Portekizli yıldızın, siyah-beyazlılara geri dönmeyi planladığı ve yönetimin tüm şartlarını kabul edeceği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ SICAK BAKMIYOR

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Kartal'da ise yönetimin, hem daha önceki disiplinsiz davranışları hem de yaşı nedeniyle Ricardo Quaresma transferine sıcak bakmadığı belirtildi.

BEŞİKTAŞ FORMASIYLA 227 MAÇTA 38 GOL ATTI

İki dönem top koşturduğu Beşiktaş'ta toplam 227 maçta görev alan Portekizli yıldız; siyah-beyazlılara bu karşılaşmalarda 38 gol, 78 asistlik katkıda bulunmuştu.

Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma: Beşiktaş'a geri dönmek istiyorum - Son Dakika Spor
21 Mayıs 2020 Perşembe 21:29
YORUMLAR (13)
  • Şamil : Bence Beşiktaş büyük kulüp olduğunu gösterip kulübün emektarını hiç tereddütsüz ait olduğu yere almalı.Sergen büyük bir avantaj yakalayacak şüphesiz.Sergen hoca kendisi de futbolcu idi empati yapacaktır.Bu kadar güçlü bir kanat insanını bu zamanda bulmak zor.Üstelik istekli geliyor.Katkısı kuşkusuz çok büyük.Sadece yıldız isimleri motive etmek ve onore etmek bilgi ister.Sanatçılar da öyle.Ruhlarını bilir isen onlardan büyük verim alırsın.Fenerin almasını çok isterdim ama onlar doğru iş yapmaz...
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika