Pucca'nın hapis cezasına ilk tepki eşinden geldi: Beni öldürmeleri lazım!

Uyuşturucuya özendirmekten 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan Pucca lakaplı sosyal medya fenomeni Pınar Karagöz'ün eşi, mahkeme kararına sert tepki gösterdi. Eş Serhat Osman Karagöz, tepkisini sosyal medya hesabından, ''Sen teslim olmadan önce beni öldürmeleri lazım'' diye yazdı.

Pucca adıyla tanınan ve sosyal medyada binlerce takipçisi yazar Pınar Karagöz, Pablo Escobar ile ilgili attığı bir tweet nedeniyle uyuşturucuya özendirdiği öne sürülerek 5 yıl 10 ay hapis ve para cezasına çarptırıldı. Bu kararın ardından sosyal medya hesabından ağlayarak "Ben size ne yaptım" diyerek karara isyan eden Pucca'ya ilk destek eşi Serhat Osman Karagöz'den geldi.

"YOK YOK AKLINIZI KAYBETMEDİNİZ"

Oyuncu Serhat Osman Karagöz, sosyal medya hesabından eşi Pınar Karagöz'e verilen cezaya tepkisini şu sözleriyle dile getirdi: ''Narcos dizisini izleyip, üstüne escobar ile attığı tweet yüzünden 7 yıl hapis cezası üstüne para cezası aldı Pucca... Yok yok aklınızı kaybetmediniz ben de ilk önce öyle düşündüm.

"GÜNAH BE GÜNAH"

"Ne yazacağımı bile bilmiyorum şu an. Sadece günah be günah, 2 yaşında çocuğumuz var! Ben ilerde Batı'ya ne diyeceğim, 'annen muhalif olduğu için, 12 tane dava açıldı hakkında, aralarından tek suçlu bulunduğu tweet, Escobar'a yazdığı oldu."

"BENİ ÖLDÜRMELERİ LAZIM"

"7 sene hapis cezası aldı' bu kız tecavüzcü olsaydı, hayvanlara zarar veren bir adi olsaydı, hırsız olsaydı alkışlanarak çıkardı o mahkemeden. Pınar neye inanıyorsan o şahidim olsun senin teslim olmandan önce beni öldürmeleri lazım. Eminim, bir yolu vardır, yoksa bile ben varım! Bazen ortadan ikiye bölünsün istiyorum dünya bunun temyizi var olmazsa böleriz dünyayı ortadan ikiye ..."

Pucca'nın hapis cezasına ilk tepki eşinden geldi: Beni öldürmeleri lazım!
12 Temmuz 2019 Cuma 14:21

Selen Pınar Işık, Pınar, Magazin
YORUMLAR (35)
 • Rerere : Bu kqdin bi kahraman yere batsin adalet bu kadina verilen ceza hersey cok guzel olacak iktidara gelince hersey serbest kalacak ozgur olacagiz
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • yazik : kadin kullanmiyo satmio pislige bulasmamis elini surmemis.Kotulukten uzak duran insan nasil kotulugu tesvik eder.Insallah yargitay cezasi bozar uzuldum
  Cevap Yaz 17 49 Yayından Kaldır
 • Atilla : Hiç dikkat ettinmi haberlere, geçmişten günümüze,uyuşturucu ticareti yapanların çoğu kullanmıyorlar.
  36 5 Yayından Kaldır
 • cengiz : Umarım hepimize bi ders olur.! Beni öldürmeden alamaz diyecegine.! öyle twitleri atar iken eşine diyecektin bu yanlış.! takipçilerini kötülüğe yönlendiriyorsun diye eşine diyemediğine göre polislerede HİÇBİŞİ diyemzsın
  Cevap Yaz 51 4 Yayından Kaldır
 • İSİMSİZ...! : UYUŞTURUCU YA TEŞVİK EDEN KİM OLURSA OLSUN ...HA İÇİRTMİŞSİN HA TEŞVİK ETMİŞSİN.... KESİNLİKLE UYUŞTURUCU İLLETİNE ÖZENDİRMEK BÜYÜK VE AĞIR CEZALAR VERİLMELİ....,
  Cevap Yaz 43 8 Yayından Kaldır
 • xxxx : uyuşturucuya teşvik edenler en az kullandıran ve ticaretini yapan kadar suçludur.Bu şahısları birde takip eden kaç bilinçsiz genç var.
  Cevap Yaz 42 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız