Poğaça almak için fırına gitti, döndüğünde hayatının şokunu yaşadı

Sivas'ta poğaça almak için aracını kenara çekip pastaneye giren şahıs, geri döndüğünde otomobili alevler içerisinde buldu. Sürücü şaşkınlığını gizleyemezken, yangının gaz kaçağından olabileceği tahmin ediliyor.

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde poğaça almak için aracından inen sürücü, geri döndüğünde otomobili alevler içerisinde buldu.

GAZ KAÇAĞI İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

Edinilen bilgiye göre olay Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde çevre yolu üzerinde meydana geldi. Poğaça almak için aracından inerek fırına giren Salim Toroman, fırından çıktığında 58 NF 758 plakalı Tofaş marka otomobili alevler içerisinde buldu. İtfaiyenin müdahalesine rağmen araç tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi. Görgü şahitleri aracın biranda alev aldığı belirtti. Yangının gaz kaçağından kaynaklanmış olabileceği düşünülüyor. Yangınla ilgili inceleme başlattı.

Poğaça almak için fırına gitti, döndüğünde hayatının şokunu yaşadı - Son Dakika
Kaynak: İHA
13 Ağustos 2020 Perşembe 10:13
YORUMLAR (10)
  • Tofaşlar trafikten men edilmeli : Zamanın en iyi ve en çok satan araçları olsalar da üzerilerinde yapılan bir çok oynama yüzünden bomba gibi dolaşıyorlar. Uygunsuz sigorta panosundan bağımsız elektrik tesisatları. Modifiyeler vs vs. Sigorta panosunda 14 tane boş alan var elektrikçiler gidiyor başka hattan paralel çekiyorlar. Sigorta dolayısı ile kaldırmayıp şase yaparak yangına sebep oluyor. Araçların içleri kablo yığınları ile dolu. Artık bu Tofaşlar miadını doldurdu men edilmeliler.
    Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika