Qnap Ts-219p Iı Nas Depolama Ünitesi

Qnap Ts-219p Iı Nas Depolama Ünitesi Özellikleri.

Qnap TS-219P II Nas Depolama Ünitesi Genel Özellikleri


• Çapraz platform Veri Paylaşım Merkezi
• Komple Yedekleme Çözümleri
• Devrimci Home Video, Müzik & Fotoğraf Merkezi
• Kişisel / Özel Cloud Storage
• On-the-go İçindekiler Access için QMobile App
• 2.0 GHz CPU ile Üstün Performans
• Enerji tasarruflu ve çevre dostu.

Windows Active Directory ve LDAP Dizin Hizmeti

TS-119p II ile SMB / CIFS destekler klasör toplama , Windows, Mac, Linux / UNIX ağlarında dosya paylaşımı için NFS ve AFP protokolleri. Kullanıcı hesapları ve paylaşılan klasörleri IT uzmanlığı olmadan kullanıcı dostu web-tabanlı arayüz üzerinden oluşturulabilir. Antivirüs özelliği son virüs, malware, solucan ve Truva atları karşı manuel ve zamanlanmış virüs taraması sunarak iş sürekliliğini sağlar..

Devrimci Home Video, Müzik & Fotoğraf Merkezi

TS-119p II kolayca video, müzik ve fotoğraf gibi multimedya dosyalarını, büyük miktarda depolama, ve daha sonra çeşitli ağ medya aygıtları ile ev ağı içinde bunları paylaşmak için ideal bir çözümdür..

Ev Fotoğraf Merkezi

TS-119p II fotoğraf yedekleme, arşivleme ve paylaşma için kolay bir yol sağlar. Sadece TS-119p II fotoğrafları upload ve güzel albümler otomatik olarak oluşturulur. Albüm bir web tarayıcısı veya UPnP uyumlu oyuncular için kullanılabilir. Ailenizle birlikte geniş ekran TV'de fotoğraf gezen veya internet üzerinden fotoğraf paylaşmak kolay olmamıştı..

İnternet

TS-119p II 24/7 indirme istasyonu yüksek hızlı BT, eMule, FTP ve HTTP indirmek için. Yerel ağ veya internet üzerinden uzaktan indirme görevlerini yönetmek için QGet programı ile Download Station kullanın. TS-119p II de QPKG sürekli NZB ve eMule indirmeyi destekleyen eklenti PC'de açmadan..

İnternet

Ile gerçek zamanlı izleme, kayıt ve oynatma için birden fazla IP kameralar bağlanmak Surveillance Station . TS-119p II AXIS, D-Link, IPUX, LevelOne, Linksys, Panasonic ve VIVOTEK gibi önde gelen IP kamera markaları destekler. Özel modeller iki yönlü video ve ses izleme ve kayıt, ve bir web tarayıcısı ile IP kamera izleme yönünü kontrol etmek için akıllı PTZ kontrol desteği..

QPKG Eklentiler yoluyla Yazılım Genişletme

Ek yükleyerek TS-119p II kullanımını maksimize QPKG QNAP dünya çapında bir topluluk kullanıcıları tarafından geliştirilen yazılım eklentileri..

Kullanışlı Wi-Fi Bağlantısı

Kolay erişim için bir USB Wi-Fi dongle aracılığıyla kablosuz ev ağına TS-119p II bağlayın. Thets-119p II için hızlı 802.11n ve 802.11g dongle ile uyumlu Wi-Fi bağlantısı .

MyCloudNas Erişim Kodu

Internet TS-119p II açığa güvenlik kaygılarını olsa da, MyCloudNas Access Code yetkili kullanıcılar için seçilen hizmetleri sadece görünür kılmak için gizlilik kontrol sağlar..

On-the-go İçindekiler Access için QMobile App

QMobile iOS ve Android mobil cihazlar için tasarlanmış bir uygulamadır. Fotoğraf, müzik ve TS-119p II saklanan videolar terabaytlarca yerde ne olursa olsun mobil cihazların gerçek depolama boyutu dan QMobile tarafından akıtılacak hazırız. QMobile Ayrıca anlık paylaşımı için TS-119p II mobil cihazlarda fotoğraf yüklemek için uygun bir yol sağlar..

Kaynak: InceHesapCom

02 Şubat 2014 Pazar 13:00

Truva, Linux, Teknoloji, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri