Quaresma Beşiktaş'a Veda Ediyor, Yeni Rotası Porto

Beşiktaş'ın Portekizli yıldız oyuncusu Quaresma'nın sezon sonunda takımdan ayrılacak eski ekibi Porto'ya gideceği belirtildi.

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'ın "Seneye küçülmeye gideceğiz" sözleri sonrası ilk gidecek ismin Quaresma olacağı ortaya çıktı. 35 yaşındaki starın, eski kulübü Porto ile anlaştığı ileri sürüldü.

Beşiktaş'ta ikinci Ricardo Quaresma dönemi kapanıyor... Siyah-Beyazlılar'ın ilk olarak Temmuz 2010'da İnter'den 7.3 milyon euro

bonservis bedeli ile kadrosuna katıp, 2013'te bedelsiz olarak gönderdiği, 2015'te ise 1.2 milyon euroya yeniden renklerine bağladığı Portekizli futbolcu ile sezon sonunda bir kez daha yolların ayrılacağı ortaya çıktı.

Yüksek maliyeti nedeniyle gönderilecek isimlerin başında gelen Quaresma'nın rotası da belli oldu. 35 yaşındaki Portekizli yıldız, devre arasında transferi son anda yattığı eski kulübü Porto ile anlaştı. Porto'nun, 2020'ye kadar sözleşmesi olan Q7 için

Beşiktaş'a 1-2 milyon euro civarında bir teklif sunacağı belirtilirken, Siyah-Beyazlılar'ın da Quaresma'yı satmaya sıcak baktığı ifade ediliyor.

Quaresma Beşiktaş'a Veda Ediyor, Yeni Rotası Porto - Son Dakika Spor
27 Mart 2019 Çarşamba 12:52

Ricardo Quaresma, Fikret Orman, Beşiktaş, Porto, Spor, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri