Quaresma'dan Transfer Açıklaması: Beşiktaş İle 1 Yıllık Daha Sözleşmem Var

Gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağı merak edilen Quaresma'dan açıklama geldi. Portekizli yıldız isim, 'Benim kulüple bir yıllık daha sözleşmem var. İmzamın arkasındayım. Ancak kulübüm ne kadar verir bilmiyorum' dedi.

Yeni sezonda Beşiktaş'ta devam etmesi konusunda belirsizlik bulunan Ricardo Quaresma, konuyla ilgili soruları yanıtlarken, kendisi açısından bir sorun bulunmadığını söyledi.

"ATTIĞIM BİR İMZA VAR AMA..."

Yıldız oyuncu, kulübü Beşiktaş ile sözleşmesinin bir yıl daha devam ettiğini vurgulayarak, "Ortada benim attığım bir imza var. Bu imzanın sonuna kadar arkasındayım. Ancak sadece benim istememle bir şey olmaz. Kulübüm benim hakkımda bir karar verecek. Bu karar hangi yönde olursa olsun bana düşen, saygı duymak olacaktır" şeklinde konuştu.

"SONUNA KADAR DEVAM"

Beşiktaş'taki ortamın çok iyi olduğunu, ailesiyle birlikte siyah beyazlı takımdan ve Türkiye'den çok memnun olduklarını belirten 35 yaşındaki Portekizli futbolcu şöyle devam etti:

"Buradaki arkadaşlık bizim için en büyük itici güç. Bu sayede önemli başarılar kazandık. Şimdi de ligin sonuna kadar kazanarak sıralamadaki yerimizi bekleyeceğiz. Trabzonspor ile oynayacağımız zor bir maç var. Hep birlikte buna odaklandık. Oradan da 3 puanla ayrılıp rakiplerimizin durumuna bakacağız. En azından sezon sonunda Şampiyonlar Ligi'ne kalmayı istiyoruz"

Quaresma'dan Transfer Açıklaması: Beşiktaş İle 1 Yıllık Daha Sözleşmem Var
Fenerbahçe İçin Sürpriz Fabri İddiası Fenerbahçe İçin Sürpriz Fabri İddiasıOkan Buruk Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata Başladı Okan Buruk Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata BaşladıAnkaragücü'nü Bekleyen FIFA Tehdidi! Puanı Silinip, Küme Düşebilir Ankaragücü'nü Bekleyen FIFA Tehdidi! Puanı Silinip, Küme Düşebilir
15 Mayıs 2019 Çarşamba 11:07

Beşiktaş, Ricardo Quaresma, Spor
YORUMLAR (1)