Quaresma için transfer iddiası! Wolverhampton yolcusu

Abdullah Avcı'nın gelmesi sonrasında takımda kalıp kalmayacağı merak edilen Beşiktaş'ın Portekizli yıldız oyuncusu Quaresma için sürpriz bir transfer iddiası geldi.

Beşiktaş'ın 35 yaşındaki yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma'nın siyah - beyazlı takımdan bedelsiz olarak ayrılacağı iddia edildi. Eski FIFA menajeri John Harriott, 35 yaşındaki yıldız isminin Premier Lig ekibi Wolverhampton Wanderers'e imza atacağını yazdı.

John Harriott'ın kendisine ait twitter hesabından yazmış olduğu haberde, "Wolverhampton, Quaresma'yı Beşiktaş'tan bedelsiz olarak transfer etmeye çok yakın. Oyuncu bir yıllık sözleşmeye imza atacak. Wolves için çok büyük bir iş" ifadelerini kullandı. Yıldız futbolcunun Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Quaresma için transfer iddiası! Wolverhampton yolcusu
Emre Mor, Fatih Terim'i bu sözlerle ikna etti Emre Mor, Fatih Terim'i bu sözlerle ikna ettiEljif Elmas, Napoli'den yıllık 1 milyon euro kazanacak Eljif Elmas, Napoli'den yıllık 1 milyon euro kazanacakBarış Hersek'ten sitemli veda mesajı! Barış Hersek'ten sitemli veda mesajı!
11 Temmuz 2019 Perşembe 11:47

Ricardo Quaresma, Beşiktaş, Spor
YORUMLAR (2)