Radamel Falcao, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağışta bulundu

Koronavirüs ile mücadele eden ülkemizde Falcao da elini taşın altına koydu. Kolombiyalı yıldız koronavirüs ile mücadele için İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağışta bulundu.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Radamel Falcao da koronavirüse karşı elini taşın altına soktu. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine ciddi bir meblağ bağışta bulunan Kolombiyalı yıldıza doktor Oğuzhan Ekizoğlu'ndan da teşekkür geldi.

Falcao'nun özellikle yoğun bakım ve serviste çalışan sağlık görevlilerin virüsten etkilenme / yatış oranını minimize etmek için kullanacakları malzeme desteğinde bulunduğu bildirildi.

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinin açıklaması ise şu şekilde;

Galatasaray futbolcusu Radamel Falcao, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sağlık çalışanlarının koruyucu ekipman ihtiyaçlarını desteklemek için bir bağışta bulundu. Sağlık çalışanları olarak bağışınızı ve fedakarlığınızı takdir ediyoruz. Desteğiniz, covid-19 vakaları dahil tüm hastalarımızın hayatını kurtararak misyonumuzu ilerletmeye yardımcı olacak.

Radamel Falcao, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağışta bulundu - Son Dakika Spor
Falcao, G.Saray'ın indirim talebini kabul etmedi ve Al Sadd ile anlaştı

Falcao, G.Saray'ın indirim talebini kabul etmedi ve Al Sadd ile anlaştı

02 Nisan 2020 Perşembe 15:12
YORUMLAR (10)
  • Vatandaş : Gidecek ya zemin hazırlıyor madem alçak gönüllüsün neden maaş indirimine gitmedin bu gün sırtını döndüğün Galatasaray camiası kaç ay sakattın oynamadan sakat şekilde seni transfer etti maaş ödedi küçük hesaplar peşinde koşan küçük insansın
    Cevap Yaz 8 21 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika