Raıd Dingue Filmi

RAID Dingue filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. RAID Dingue filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Fransa İçişleri Bakanı'nın kızı olan polis memuru Johanna Pasquali'nin (Alice Pol) en büyük hayali, polis teşkilatının acil müdahale birimi RAID'e kabul edilmektir. Ancak türlü sakarlıkları nedeniyle bir türlü sürekli reddedilen Johanna, sonunda babasının da müdahalesiyle RAID'in eğitimlerine kabul edilir. Eğitmen Eugène Froissard (Dany Boon) ise hiçbir zaman bir kadınla çalışmak istemeyen, hatta kadınlardan nefret eden bir adamdır ve Johanna'nın varlığından son derece rahatsız olmuştur. Johanna'nın RAID'e gerçekten ait olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

Yönetmen: Dany Boon
Senaryo: Dany Boon, Sarah Kaminsky
Oyuncular: Alice Pol , Dany Boon, Michel Blanc, Yvan Attal, Sabine Azéma, Patrick Mille, François Levantal, Anne Marivin, Florent Peyre, Alain Doutey , Urbain Cancelier, François Vincentelli, Franck Arditti, Nabila Darbaky, Guillaume Clément, Akim Omiri, Narcisse Mame, Gil Alma, Tony Zarouel, Frédéric Siuen, Robert Paturel, Sâm Mirhosseini, Arben Bajraktaraj, Jean-François Cayrey, Arnaud Maillard, Dan Cohen, Fayçal Safi
Filmin Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: RAID Dingue
Yapımcı Firma: Pathé
Yapım Yılı: 2016
Yapım Ülkesi: Fransa, Belçika
Orijinal Dili: Fransızca
Filmin Süresi: 105 dk.
Dağıtıcı Firma: Özen Film
Vizyon Tarihi: 20.10.2017

Kaynak: InterSinema.com

13 Ekim 2017 Cuma 12:55

Dany Nounkeu, Fransa, Sinema