Rakibi tarafından cinsel organı ısırılan futbolcuya 10 dikiş atıldı

Fransa'da amatör küme takımları Terville ve Soetrich arasında oynanan maçın ardından tartışma çıktı. Soetrich takımının formasını giyen oyuncu, kavgayı ayırmak isteyen rakip futbolcunun cinsel organını ısırdı. Hastaneye kaldırılan futbolcuya 10 dikiş atılırken, hırçın oyuncu 5 yıl futboldan men cezası aldı.

Fransa'nın amatör küme takımları Terville ve Soetrich arasında oynanan maç sonrası iki takım oyuncuları arasında kavga çıktı.

KAVGAYI AYIRMAK İSTEYEN OYUNCUNUN CİNSEL ORGANINI ISIRDI

Terville takımından bir oyuncu, kavga eden oyuncuları ayırmaya çalışırken beklenmedik bir tepki gördü. Soetrich takımının formasını giyen hırçın ve kızgın bir oyuncu, kavgayı ayırmak isteyen oyuncunun cinsel organını ısırdı. Hastaneye kaldırılan futbolcunun cinsel organını 10 dikiş atıldı.

6 AY MEN CEZASI ALDI

Geçen kasım ayında gelen olaydan sonra disiplin kurulu kararını vermeden önce uzman bir ekipten yardım istedi. Uzman ekibin verdiği rapor doğrultusunda rakibin cinsel organını ısıran Soetric takımının oyuncusuna 5 yıl futboldan men cezası verilirken, rakibinin cinsel organını ısırdığı oyuncunun kavgada rolü olduğu gerekçesi ile altı ay men cezası verildi.

1-1 berabere biten maç sonrası ev sahibi takımı Terville sezonun ilk puanının alırken, disiplin kurulu ev sahibi olarak yeterli güvenliği almadığı ve yöneticilerinin maçtan sonra yaptığı açıklamalar nedeni ile kulübe para cezası verdi.

19 Şubat 2020 Çarşamba 18:32
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR

Son Dakika