Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu Resmen Boşandı

Ünlü şovmen Cem Yılmaz ile eşi Ahu Yağtu, 2014'e 8.5 saat kala, yapılan sürpriz bir duruşma ile 'resmen' ayrıldı.

2012'de nikah masasına oturan ve Kemal adını verdikleri bir çocukları bulunan Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu, Beykoz Aile Mahkemesi'nde önceki gün görülen duruşmayla boşandı.

GEREKÇE: EVLİLİK BİRLİĞİNİN TEMELDEN SARSILMASI

Yılmaz, pazartesi akşamı avukatı Çetin Yüksel aracılığıyla anlaşmalı boşanma dilekçesini UYAP üzerinden Beykoz Aile Mahkemesi'ne gönderdi. Boşanma davasını açan taraf olan Yılmaz, gerekçesini ise "Evlilik birliğinin temelden sarsılması" olarak gösterdi.

YILIN SON GÜNÜ AYRILDILAR

Dilekçenin mahkemeye ulaşmasının ertesi günü ise Beykoz Adliyesi, "sürpriz" bir duruşmaya tanık oldu. Yılın son günü ve mesai bitimine dakikalar kala, ünlü çift ayrı ayrı adliyeye geldi. Beraberlerinde avukatları olan taraflardan adliyeye ilk gelen Yağtu oldu. Ardından ise Yılmaz adliyeye giriş yaptı. Aile Mahkemesi Hakimi Nazan Güçkan'a boşanmak için hazır olduklarını belirten çift, duruşma yapılmasını istedi. İki tarafın da boşanmak istediklerini beyan etmeleri üzerine Hakim Güçkan, çifti anlaşmalı olarak boşadı.

3 DAİRE, BİR CİP VE 15 BİN TL NAFAKA

Cem Yılmaz'ın boşanmak için Ahu Yağtu'ya 3 daire, lüks bir cip ve oğlu Kemal için aylık 15 bin lira nafaka verdiği iddia edildi. Yılmaz'ın Yağtu'ya, kendisine iş kurması için yüklü bir ödeme yapacağı da iddialar arasında.

YENİ YILA FERZAN ÖZPETEK'LE GİRDİ

Yılın son günü boşanan komedyen, akşamki yılbaşı kutlamasını eski sevgilisinin barında Ferzan Özpetek ile yaptı. Yağtu'dan boşanan yılmaz, eski sevgilisi Lal Dedeoğlu'nun işlettiği Karaköy'deki Bej Bar'a yalnız geldi. Ünlü komedyen yeni yıla daha sonra yanına gelen ünlü yönetmen Ferzan Özpetek ile birlikte girdi.

HER ŞEY GEÇTİĞİMİZ HAFTA BAŞLADI

Çifti boşanmaya götüren süreç ise geçtiğimiz haftalarda yaşandı. Yaptıkları tartışma sonucu bir süre küs kalan ikili daha sonra evleri ayırmış, Cem Yılmaz Levent'teki ofisinde kalmaya başlamıştı. Uzun süredir birlikte görüntü vermeyen ünlü çift hakkında çıkan bu son söylenti, dedikodu kazanının kaynamasına neden olmuştu.

KURTARMA YEMEĞİ İŞE YARAMADI

İkilinin arasını araya giren büyükler de düzeltemedi. Birlikte baş başa bir yemek yiyen Yılmaz çifti anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi.

Kaynak: Sabah.com.tr

02 Ocak 2014 Perşembe 16:03

Beykoz Adliyesi, Ferzan Özpetek, Cem Yılmaz, Ahu Yağtu, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika