Rıdvan Dilmen transferi açıkladı: Bu gece gelecek deniyor

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe ile adı anılan Marsilya'nın tecrübeli oyuncusu Gustavo transferi hakkında konuştu. Dilmen, 'Gustavo bu akşam gelecek deniyor ama bilmiyoruz' dedi.

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Luiz Gustavo'yu bu gece İstanbul'a getireceğini açıkladı.

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe ile Başakşehir arasındaki maçın devre arasında yayınlanan 'Yüzde Yüz' futbol programında, "Luiz Gustavo bu akşam gelecek deniyor, bilmiyoruz tabii, duyduklarımız bu. Ali Bey'in çok ısrarla peşinde koştuğu bir oyuncu. Önemli oyuncu." ifadelerini kullandı.

GUSTAVO İÇİN TEKLİF 7 MİLYON EUROYA YÜKSELTİLDİ

Yahoo'nun Fransızca edisyonunda görev alan muhabir Manu Lonjon'un haberine göre; Fenerbahçe, Luiz Gustavo için 4-5 milyon euro bandında olan teklifini 7 milyon euroya yükseltti.

Luiz Gustavo'yu göndermeyi daha önce düşünmeyen Marsilya ise 10 milyon euro'luk bir teklif gelmesi halinde kabul edecek.

Rıdvan Dilmen transferi açıkladı: Bu gece gelecek deniyor - Son Dakika Spor
Brezilyalı forvet Bruno Henrique, Bolt'un rekorunu kırdı! Dünyanın en hızlı futbolcusu oldu Brezilyalı forvet Bruno Henrique, Bolt'un rekorunu kırdı! Dünyanın en hızlı futbolcusu oldu'VAR' odasına dürüm sipariş ettiler 'VAR' odasına dürüm sipariş ettilerTürkiye'de tarihe geçecek kare! Arda, Emre'yi çağırdı Türkiye'de tarihe geçecek kare! Arda, Emre'yi çağırdı2018 FIFA Dünya Kupası elçisi Victoria Lopyreva, Galatasaray için İstanbul'a geldi 2018 FIFA Dünya Kupası elçisi Victoria Lopyreva, Galatasaray için İstanbul'a geldi
24 Ağustos 2019 Cumartesi 23:04

Rıdvan Dilmen, Luiz Gustavo, Fenerbahçe, Marsilya, Spor
YORUMLAR