Rıdvan Dilmen'den Vedat Muriqi eleştirisi

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV'de Fenerbahçe-Ankaragücü maçının ilk yarısını değerlendirdi. Dilmen, Vedat Muriqi'nin ilk kez kötü oynadığını ve Ersun Yanal'ın oyuncu tercihlerini eleştirdi.

Rıdvan Dilmen, NTV'de Fenerbahçe-Ankaragücü mücadelesini değerlendirdi. Dilmen, Vedat Muriqi'in performansını eleştirirken, Ersun Yanal'ın oyuncu tercihlerini doğru bulmadığını belirtti.

Fenerbahçe şu an 3 tane ön libero ile oynuyor. Bir tane santrfordan kırma forvet arkasını sol tarafa koydunuz.Tolga ve Emre fazla şimdi. Zajc tarzı oyuncu lazım. Yedeklere baktım Ferdi dışında kanat oynayacak oyuncu yok. ben Tolga yerine Zajc ile başlarım.

"VEDAT İLK KEZ KÖTÜ OYNADI"

Vedat Muriqi bugün ilk kez kötü oynadı. Tottenham izlemeye geldi. Belki de heyecanlandı, bilemiyorum. Fenerbahçe'nin yediği golden 5 saniye önce top Luiz Gustavo'daydı. 'Gelin, yaklaşın' diyor, duyuramıyor.

"ANKARAGÜCÜ'NÜN KONSANTRASYONU İYİ"

Ankaragücü geçen hafta bir travma yaşadı. Kendi evinde 4-0 yenildi. Bu haftada Fenerbahçe'ye konuk oldu ve konsantrasyonu geçen hafta ile aynı olmaz.

Rıdvan Dilmen'den Vedat Muriqi eleştirisi - Son Dakika Spor
Kaya Çilingiroğlu sosyal medyayı salladı! Canlı yayına alkollü çıktı iddiası Kaya Çilingiroğlu sosyal medyayı salladı! Canlı yayına alkollü çıktı iddiasıFenerbahçe evinde Ankaragücü'nü 2-1 mağlup etti Fenerbahçe evinde Ankaragücü'nü 2-1 mağlup ettiFenerbahçe taraftarından Neslican Tay pankartı Fenerbahçe taraftarından Neslican Tay pankartıFenerbahçe'de Garry Rodrigues şoku! Oyuna devam edemedi Fenerbahçe'de Garry Rodrigues şoku! Oyuna devam edemedi
21 Eylül 2019 Cumartesi 21:07

Rıdvan Dilmen, Ersun Yanal, Ankaragücü, Fenerbahçe, Spor
YORUMLAR