Roma, formasını taklit ettiği gerekçesiyle Yeni Malatyaspor'a dava açıyor

Milli futbolcu Cengiz Ünder'in kadrosunda yer aldığı Roma, formasını taklit ettiği gerekçesiyle Yeni Malatyaspor'a dava açmaya karar verdi.

Süper Lig'e 3-0'lık Fatih Karagümrük mağlubiyetiyle kötü bir başlangıç yapan Yeni Malatyaspor'un başı yeni forması nedeniyle derde girdi.

İtalyan devi Roma, formasını taklit ettiği suçlamasıyla Sarı siyahlıları mahkemeye verme kararı aldı. İtalyan basınındaki haberlere göre; Yeni Malatyaspor'un böyle bir forma seçimi yapmadan önce Roma'dan izin alması gerekiyordu ve bu yüzden yeni formalar Malatya'nın ciddi bir tazminat ödemesine sebep olabilir.

"BİR SPONSOR AYNI FORMAYI NASIL YAPABİLİR?"

İtalyanlar ayrıca, iki takımın forma sponsoruna da tepki gösterdi ve "Bir sponsorun başka bir ülkedeki departmanı aynı formayı nasıl yapabilir?" yorumunda bulundu.

Roma, formasını taklit ettiği gerekçesiyle Yeni Malatyaspor'a dava açıyor - Son Dakika Spor
15 Eylül 2020 Salı 21:11
YORUMLAR (20)
  • paket haribo : bildiğin araklamışlar şimşek yerine kasırga hortum veya geçei ankaradaki toz bulutu görüntüsü bassalarmış daha marjinal olurmuş
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Speedy Gonzales : Boşuna uğraşırlar. O zaman kimse şimşek isaretini kullanamaz. Böyle sacmalik var mi? Ne renkler tutuyor ne de şekil
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika