Ronaldo'yu Transfer Eden Juventus'a Roma'dan Gönderme

Roma Kulübü, ezeli rakibi Juventus'un Ronaldo'yu transfer etmesi sonrası sosyal medya hesabından Messi ve Totti'nin görselini paylaştı.

Tarihi bir transfere imza atarak kadrosuna Cristiano Ronaldo'yu katan Juventus, tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

İtalyan ekibinin ezeli rakibi Roma Kulübü de bu transfere sessiz kalmadı ve sosyal medya hesabı üzerinden sürpriz bir paylaşıma imza attı.

"ROMA'NIN KRALI VE TÜM ZAMANLARIN EN İYİSİ"

Efsane kaptanı Totti'nin, Lionel Messi'yle olan fotoğraflarını paylaşan Roma, bunların altına "Roma'nın kralı ve tüm zamanların en iyisi" diyerek Ronaldo ve Juventus'a mesaj gönderdi.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 12:25

Roma, Juventus, Cristiano Ronaldo, Spor
YORUMLAR (17)
  • ESES : O senin düşüncen işte o saydığın futbocuların hiçbiri Cristiano Ronaldo kadar başarıya ulaşamadı. Hele ki Ronaldinho, Zidane, Buffon gibi adamları sırf sevdiğin için Ronaldonun önüne almakla futbol bilgini görmüş olduk. Bu adam son 6 yılın CL gol kralı, Barcanın tarihi kadar CL kupası var, her gittiği takımda en iyisi olmuş ve kupa kaldırmış, orta seviyenin bile altında Milli takım ile Avrupa Şampiyonu olmuş ve tarihte kimsenin alamadığı kadar ödüle sahip, hadi eyvallah. . . . Cevap Yaz 21 2 Yayından Kaldır Özkan : Mükemmel tespit çok doğru 2 0 Yayından Kaldır Muhammet kaya : Doğru. 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız