Rugani transferi bitmeden Arsenal taraftarı, sevgilisinin fotoğraflarını paylaşmaya başladı!

Arsenal'in Juventus'ta forma giyen Daniele Rugani'yi transfer etmek istediği ortaya çıktı. Ancak Rugani'nin gazeteci sevgilisi Michela Persico'nun fotoğrafları transfer tamamlanmadan taraftarlar tarafından paylaşılmaya başlandı.

İngiliz temsilcisi Arsenal, transfer döneminin bitmesine saatler kala flaş bir hamleyle dikkat çekti. İtalya'dan savunma oyuncusu Daniele Rugani'yi transfer etmek isteyen Londra ekibi, farklı bir konuyla anıldı.

SEVGİLİSİNİN FOTOĞRAFLARI PAYLAŞILIYOR

Rugani'nin gazeteci sevgilisinin fotoğrafları İngiltere'ye gelmeden paylaşılmaya başlandı. Michela Persico'nun eğer Rugani kabul ederse, yeni durağının Arsenal ile birlikte Londra olacağı kaydedildi.

28 yaşındaki Persico'nun muhabirliğinin yanında yabancı diller eğitimi aldığı da öğrenildi. Michela Persico'nun Instagram hesabını ise 484 bin kişi takip ediyor.

Rugani transferi bitmeden Arsenal taraftarı, sevgilisinin fotoğraflarını paylaşmaya başladı! - Son Dakika Spor
Mesut Özil'e Amerika'dan sürpriz talip Mesut Özil'e Amerika'dan sürpriz talipAlbayrak havaalanında açıkladı: Bırakın da gidip Falcao'yu alalım Albayrak havaalanında açıkladı: Bırakın da gidip Falcao'yu alalımGalatasaray, Falcao ile anlaştı! İlk yıl ücretini peşin alacak Galatasaray, Falcao ile anlaştı! İlk yıl ücretini peşin alacakAdı Beşiktaş ve Galatasaray ile anılan Aboubakar için resmi açıklama Adı Beşiktaş ve Galatasaray ile anılan Aboubakar için resmi açıklama
07 Ağustos 2019 Çarşamba 15:14

Arsenal, İtalya, Londra, Spor
YORUMLAR