Rüştü Reçber'in sağlık durumu hakkında eşinden açıklama: İnşallah daha iyi olacağız

Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, "72 saatimiz zordu. İnşallah daha iyi olacağız. Gönülden bizimle olan herkese sonsuz teşekkürler, sevgiler" açıklamasında bulundu.

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi gören Rüştü Reçber'in son durumuyla ilgili eşi Işıl Reçber'den açıklama geldi. İşte Işıl Reçber'in açıklamaları:

"72 saatimiz zordu. İnşallah daha iyi olacağız. Gönülden bizimle olan herkese sonsuz teşekkürler, sevgiler... Boyut değiştirmiş insan bünyesinin tanımadığı yeni bir virüs ile üstün yaratılmış canlının savaşı bu; Belirtileri normal soğuk algınlığı olarak görmeye ısrar etmeyin öyle ise şanslısınız değilse vakit kaybedersiniz... Her şeyde olduğu gibi erken teşhis çok önemli, boğazda, burunda günlerce takılmıyor, hızlıca sevdiği bölgeye ilerliyor yani akciğerler ve anında hızlıca konaklıyor, çoğalıyor, zatürre başlıyor. Sonra ilk 72 saat çok kritik. Ateş günlerce, saatlerce, sıtma nöbeti gibi soğuk soğuk. Daha önce yaşanmamış hissedilmemiş görülmemiş tuhaf belirtiler, ağır halsizlik yorgunluk, iştahsızlık.

"MEDYATİK OLANLAR GÖZ ÖNÜNDE AMA HASTANELER FULL"

Gri renk ten ve dudak hızlı nefes alıp, verme, nefes darlığı, sürekli bitmeyen, konuşturmayan öksürük, düzensiz nabız. Devlet protokolü özel ilaçlar, diğer tedavi ve cihazlar evinden ailenden uzak zorlu mücadele. Sevmediniz bunları belki ama ışık olsun aşama aşama yaşadıklarımız... Benim net gözlemlerimle... Medyatik olanlar göz önünde ama ne yazık ki hastaneler full herkesin ailesinden sevdiklerinden birileri var her şey insanlar için bugün bize yarın size Allah korusun. Sakin ve evde olmaya devam..."

Rüştü Reçber'in sağlık durumu hakkında eşinden açıklama: İnşallah daha iyi olacağız - Son Dakika Spor
İspanyol basını yazdı: Rüştü Reçber kritik durumda

İspanyol basını yazdı: Rüştü Reçber kritik durumda

31 Mart 2020 Salı 22:07
YORUMLAR (18)
  • Kadirlili Aydın : Cehalet sonradan kazanılmış bir dürtü değildir,para olabilir,iyi giyinebilirsin,tenis oynayabilirsin hatta iyi bir üniversiteden diploman bile olabilir,yaptıkların hareket ve davranışların cehaletini ortaya döker.
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Kim o ki : Cocuklugumuzun rüstü abisi.. yenersin sen bu hastalıgı.. allahım sana ve tüm hastalara sifa versin insallah..
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Duyarsızlık : Işıl hanım ülkeye başka bi yerden geliyorsun 14 günlük karantina kurallarına , sen bana bişe olmaz dedin ama başkalarını düşünmedin , eşinde pozitif çıkıyor ama haberlere göre beraber yaşadığınız oğlun halısahada top oynuyor bir sorumlu saygılı olsanız keşke diğer insanların da hayatına
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika