Aziz Yıldırım, Şadan Kalkavan İçin Düzenlenen Törene Katılamadı

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Şadan Kalkavan için Dereağzı Tesisleri'nde tören düzenlenirken Aziz Yıldırım rahatsızlığından dolayı törene katılamadı.

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Fenerbahçe Kulübü eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan için Dereağzı Tesisleri'nde tören düzenlendi.

AZİZ YILDIRIM KATILMADI

Törende Kalkavan ailesinin yanı sıra yöneticiler, eski yöneticiler, yüksek divan kurulu ve kongre üyeleri, eski ve yeni sporcular, grup şirketlerin yetkilileri, kulüp çalışanları, denizcilik sektöründen temsilciler ile iş ve siyaset dünyasından isimler yer aldı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın ise rahatsızlığından dolayı törene katılamadığı kaydedildi.
Törende eski başkanlardan Ali Şen, yaptığı konuşmada Fenerbahçe'de görev aldıkları sürede merhum Şadan Kalkavan'ın 1995 - 1996 yılında elde edilen şampiyonlukta büyük katkılarının olduğunu dile getirdi.

"ŞAMPİYONLUĞUN BAŞKAHRAMINIYDI"

Ali Şen, şu ifadeleri kullandı: "Türkiye'de o dönemlerde spor kulüplerini yönetmek zordu. O imkansız yıllarda, Fenerbahçe'nin 7 yıl şampiyon olmadığı yıllarda Şadan ve Selim'in gayretleriyle şampiyonluğu elde etmiştik. Kulübü öyle bir yönetim kurulu ile yönetmiştik ki bana daha az görev düştü. Şampiyonluğun baş kahramanları bu arkadaşlarımızdı."
Konuşmaların ardından Şadan Kalkavan'ın naaşı omuzlarda cenaze aracına taşındı. Merhumun cenazesi Ataşehir Mimar Sinan Camii'nden cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Kaynak: CİHAN

13 Mart 2015 Cuma 11:57

Fenerbahçe Kulübü, Şadan Kalkavan, Aziz Yıldırım, Ali Şen, Spor
YORUMLAR