Sagaza Madrid, 'DENİZİN Derinliklerinde'

SAGAZA Madrid, İlkbahar Yaz 2016 koleksiyonunu, 14 Ocak günü ünlü Victoria Secret modeli Michaela Kocianova başmankenliğinde Fashionist'16 kapsamında gerçekleştireceği defile ile sunacak.

Victoria Secret meleği SAGAZA KIZI olacak

1988 doğumlu Slovak model Michaela Kocianova 2004 Elite Model Look yarışmasında ikincilik kazanmasının ardından isminden sıkça söz ettirdi. O günden bu yana Monique Lhuillier ve Vivienne Westwood reklamlarında yer alan model Alexander McQueen, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Versace, Ann Demeulemeester ve John Galliano gibi tasarımcıların defilelerinde yer aldı. 2007 yılında Victoria Secret Fashion Show'da podyuma çıktı ve marka kataloğunda fotomodellik yaptı. İtalyan Vogue, Velvet, İspanyol Vogue, Elle, İngiliz Elle, Amica ve L'Officiel gibi dergilerde defalarca kapak oldu. 2009 yılında İtalyan tasarımcı Piazza Sempione'in marka yüzü oldu. 2010 Guy Ritchie'nin yönettiği Christian Dior Homme parfüm reklamı için Jude Law ile kamerka karşısına geçti.

SAGAZA Madrid, Profundo Del Mar/Denizin Derinliklerinde konsepti ile hazırladığı yeni koleksiyonunda ilhamını bir çok yaşama ev sahipliği yapan, deniz altının büyülü dünyasından alıyor. Kadının yumuşak, gizemli ve naif duruşuna gönderme yapan romantik bir hikaye sergiliyor. Denizin etkileyici zenginliğini bütün ihtişamıyla gözler önüne seren koleksiyonda derinliği olan renklere, farklı ton ve geçişlerle yer veriliyor.

Detaylarda korsaj, drape, volanların sıkça kullanıldığı 32 parçalık koleksiyonda saç aksesuarlarıyla bütünleşen ve vücudu tamamıyla saran tasarımlar göz dolduruyor. Şapka tasarımcısı Merve Bayındır'ın mercan ve deniz anasından esinlenerek tasarladığı saç aksesuarları SAGAZA Madrid'in heyecan veren modellerine eşlik ediyor.

SAGAZA Madrid Fashionist '16 defilesi, 14 Ocak Perşembe, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu'nda saat 20:00'de başlayacak.

Kaynak: Bültenler

12 Ocak 2016 Salı 16:34

Vogue, Versace, Christian Dior, Madrid, Güncel