Sosyal mesafeyi korumak için çayı sopa yardımıyla dağıtan adam, meşhur oldu

Giresun'un Görele ilçesinde bir çay ocağı çalışanı, sosyal mesafeyi korumak amacıyla çayı bir metre uzunluğundaki kepçeyle dağıttığı fotoğrafı Bakan Koca tarafından sosyal medya hesabından paylaşılınca ilçede meşhur oldu.

Giresun'un Görele ilçesinde faaliyet gösteren bir çay ocağında çalışan Mehmet Patan, müşterileriyle sosyal mesafeyi korumak amacıyla çayı bir metre uzunluğundaki kepçeyle dağıttığı fotoğrafı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca tarafından sosyal medya hesabından paylaşılınca ilçede meşhur oldu. Bakan Koca paylaşımında "Bu günlerde bütün mümkünleri düşünelim" ifadelerine yer verdi.

"İLGİ ODAĞI HALİNE GELDİM"

Bu paylaşımın ardından ilçede herkesin ilgi odağı haline gelen çaycı Mehmet Patan, "Bakanımızın bizi örnek göstererek paylaşım yapmasından çok mutlu oldum. Paylaşımın ardından herkes tebrik ve teşekkür etti. Bende buradan bizi bizden daha çok düşünen bakanımıza teşekkür ediyorum. Biz yine de örnek olsun diye müşterilerimizle sosyal mesafeyi korumak için kepçeyle müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Vatandaşlar olarak maske, mesafe ve temizliğe dikkat edelim" ifadelerine yer verdi.

MÜŞTERİLER MEMNUN

Çay ocağı müşterileri ise kepçeyle yapılan hizmetin daha güvenli olduğunu ifade ederek hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Sosyal mesafeyi korumak için çayı sopa yardımıyla dağıtan adam, meşhur oldu - Son Dakika
Sosyal mesafeyi korumak için çayı sopa yardımıyla dağıtan adam, meşhur oldu - Son Dakika
Kaynak: İHA
15 Ağustos 2020 Cumartesi 15:42
YORUMLAR (4)
  • tunç06 : 4 maskeli 1 maskesiz ceza yazılmalı bu kişiye....mesafe maske laf sen önce işin yoksa çıkma insanlardan uzak dur ..temiz hava temiz su ve en önemlisi güzel beslenme olmalı yoksa ne yaparsan yap şu oturuş keyif oturuşu untmayın.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika