Sağlık ekipleri şüpheli vakaya müdahale etti, evde kalması gereken çocuklar o anları izledi

İstanbul Bahçelievler'de bir parkta rahatsızlanan şüpheli bir hastaya, özel kıyafetli 112 ekipleri müdahale etti. Şahıs, 112 ekipleri tarafından dikkatle ambulansa yerleştirilirken, virüsün yayılmasını önlemek için iptal edilen okullar nedeniyle evde olması gereken çocukların sağlık ekiplerini izlemesi dikkat çekti.

Bahçelievler'de parkta rahatsızlanan şüpheli bir hastaya, özel kıyafetli 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Bu sırada evlerinde olması gereken çocukların ise hastanın yanında sağlık ekiplerini izlemesi dikkat çekti.

ÇOCUKLAR SAĞLIK EKİPLERİNİN YANINDAN AYRILMADI

Olay sabah saatlerinde Yenibosna Şehit Güven Kösen Parkı'nda yaşandı. Rahatsızlanan şüpheli bir şahıs için sağlık ekipleri olay yerine çağrıldı. Özel koruyucu kıyafetlerini giyen sağlık ekipleri, rahatsızlanan adama müdahale etti. Şahıs 112 ekipleri tarafından dikkatle ambülansa yerleştirilirken, virüsün yayılmasını önlemek için iptal edilen okullar nedeniyle evde olması gereken çocuklar ise sağlık ekiplerinin yanından ayrılmadı.

CEP TELEFONUYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Hastanın ambulansa indirilmesini izleyen çocuklar, bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Hastanın ambulansa bindirilmesini ardından da çevreden geçen vatandaşların ambulansın içerisini görmeye çalışması dikkat çekti. Şüpheli hastayı alan ambulans, hastaneye doğru hareket etti.

Sağlık ekipleri şüpheli vakaya müdahale etti, evde kalması gereken çocuklar o anları izledi - Son Dakika
Kaynak: İHA
23 Mart 2020 Pazartesi 23:12
Abone Ol: Paylaş:
YORUMLAR

Son Dakika