Husumetli olduğu komşusuyla plajda karşılaşan şahıs, aynı aileden 3 kişiyi bıçakla yaraladı

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, bir kişi evine yaptırdığı sundurma nedeniyle şikayette bulunan komşusu, eşi ve kızını plajda bıçakladı. Yaralanan 3 kişi tedaviye alındı.

Karasu plajında ailesiyle birlikte bulunan N.K. daha önce tartışma yaşadığı H.Ö. ile karşılaştı. H.Ö. evine yaptırdığı sundurma nedeniyle hakkında belediyeye şikayette bulunan N.K. ile neden şikayetçi olduğu konusunda yeniden tartıştı. H.Ö. tartışmanın büyümesi sonrası üzerinde bulunan bıçakla N.K'yı dizinden, kavgayı ayırmak için araya giren eşi A.K. ve kızı Z.K'yı bacaklarından bıçakladı.

3 AİLE FERDİ TEDAVİ ALTINA ALINDI

Olayı gören vatandaşlar ve cankurtaranlar tarafından saldırgan etkisiz hale getirilirken 112 acile haber verildi. Yaralanan 3 kişi kaldırıldıkları Karasu Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. H.Ö. gözaltına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Husumetli olduğu komşusuyla plajda karşılaşan şahıs, aynı aileden 3 kişiyi bıçakla yaraladı - Son Dakika
Kaynak: DHA
15 Ağustos 2020 Cumartesi 17:09
YORUMLAR (17)
  • Aa : Fasa fiso taniyorum olay sundurma degil zaten sundurmayida mutahit yapmis bu olayin altinda bu kadinin alt kati alamiyinca yaptigi pislikler var bununla hic bir komusu konusmuyor zaten olaydan sonrada komsularina saldirdi kimse desteklemiyor diye
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ankaralı Muzaffer : Komşu komşunun külüne mahtaç derlerdi şimdi komşu komşuyu tanımıyor büyüdüğümüz evde bayramda 3 gün boyunca oturacak yer bulunmazdı şimdi herkes bir birine ters bakıyorlar.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Furkan : Ya kardeşim haber okumaya giriyoruz sürekli reklam reklam , A101 reklamları direk sesli başlıyor zaten , bu nedir ya
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika