Saldırı bölgesine giden Buket Aydın'a CHP'li Bekaroğlu'ndan sert sözler: O kadar boyanmaya nasıl zaman buldunuz?

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, PKK/YPG'lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeye giden sunucu Buket Aydın'ı verdiği poz nedeniyle "O kadar boyanmaya nasıl zaman buldunuz?" sözleriyle eleştirdi.

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla PKK/YPG'lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeye giden sunucu Buket Aydın'ı yerden yere vurdu.

"SALDIRSANIZ DA BURADAYIZ"

Sunucu Buket Aydın, PKK/YPG'lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeye gitti. Buket Aydın o anların fotoğrafını, "Saldırsanız da buradayız" notuyla yayınladı.

"SANKİ DEFİLEYE ÇIKMIŞ POZ VERİYORSUNUZ"

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu ise Buket Aydın'ın o pozunu sert sözlerle eleştirdi. Bekaroğlu yayınladığı mesajda, "Yaptığınız iş ciddi bir iş, bebekler ölüyor, siviller, askerler ölüyor, anne babaların gözleri ekranlarda çocuklarının haberlerini bekliyor. Siz sanki defileye çıkmış poz veriyorsunuz. O kadar boyanmaya nasıl zaman buldunuz? Yazıklar olsun!" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Barış Pınarı Harekatı'nın 3'üncü gününde Nusaybin ilçesinden Kamışlı'da yaşanan gelişmeleri takip eden basın mensuplarına yönelik keskin nişancılar tarafından saldırı düzenlenmişti. Terör örgütü PKK/YPG'liler tarafından düzenlenen saldırı sonucu iki basın mensubu hafif şekilde yaralanmıştı. Yaralı gazeteciler, olay yerine giden sağlık ekipleri tarafından tedavi edilmişti. Teröristler daha sonra restorana ateş açmıştı. Basın mensuplarının yayın yapmasını istemeyen teröristler sürekli bölgeye taciz ateşi açmıştı.

Saldırı bölgesine giden Buket Aydın'a CHP'li Bekaroğlu'ndan sert sözler: O kadar boyanmaya nasıl zaman buldunuz? - Son Dakika
Buket Aydın teröristlere meydan okudu: Saldırsanız da buradayız

Buket Aydın teröristlere meydan okudu: Saldırsanız da buradayız

11 Ekim 2019 Cuma 23:24
YORUMLAR (101)
  • ROSEMARY : NASIL ZORUNA GİTTİYSE ZATEN OLDUM OLASI SİZLER BUKET AYDINI SEVEMEDINIZ NEDEN ACABA? BAZILARINIZ GİBİ TERORİSTLERİ ZİYARET ETME ZAMANINI BULDUĞUNUZ GİBİ ELBET BUKETTE MAKYAJ ARASI BİR ZAMAN BULMUŞTUR İNŞALLAH KUSURA BAKMIYONDUR SAYIN MEHMET BEY
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Anne : Bu fotoğraf evi başına yıkılmak ve ocagi sonmek nedir çok güzel özetliyor ne Buket Aydın 'ın pozu ne de başka bir sey bu evde daha önce yaşayan ailenin yaşadıklarını degistiremeyecek
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika