Şampiyonlar Liginde Liverpool-Tottenham Finalini Skomina Yönetecek

Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool ile Tottenham arasında oynanacak final maçını Slovanya Futbol Federasyonu'ndan Damir Skomina yönetecek.

Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool-Tottenham finalini yönetecek hakem grubu açıklandı. UEFA'nın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre, İspanya'nın Madrid şehrinde bulunan Wanda Metropolitano Stadyumu'nda 1 Haziran Cumartesi günü oynanacak ve TSİ 22.00'de başlayacak bu zorlu mücadelede Sloven hakem Damir Skomina düdük çalacak.

Skomina'nın yardımcılıklarını Jure Praprotnik ve Robert Vukan yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise İspanyol Antonio Mateu Lahoz olacak. Hollandalı Danny Makkelie'nin VAR olarak görev yapacağı karşılaşmada AVAR koltuğunda ise bir başka Hollandalı Pol van Boekel ile Alman hakemler Felix Zwayer ve Mark Borsch yer alacak.

Şampiyonlar Liginde Liverpool-Tottenham Finalini Skomina Yönetecek
Ali Koç'tan Canlı Yayında Fikret Orman'a Sert Yanıt Ali Koç'tan Canlı Yayında Fikret Orman'a Sert YanıtDevler Liginde Sistem Değişiyor! Türk Takımları Artık Gidemeyecek Devler Liginde Sistem Değişiyor! Türk Takımları Artık GidemeyecekFatih Altaylı'dan Fener Ol Eleştirisi: Aziz Yıldırım Bir Telefonla Topluyordu Fatih Altaylı'dan Fener Ol Eleştirisi: Aziz Yıldırım Bir Telefonla Topluyordu
14 Mayıs 2019 Salı 15:55

Damir Skomina, Tottenham, Liverpool, Spor
YORUMLAR