Silahla yaralama şüphelisinden gazeteciye: Ben sana neden çekiyorsun diye soruyor muyum?

Samsun'da silahla yaralama olayına karıştığı iddiasıyla adliyeye sevk edilen bir şüpheli kendisine 'Neden yaptınız?' diye soran gazetecilere 'Ben sana neden çekiyorsun diye soruyor muyum?' diye yanıt verdi.

Samsun'da silahla yaralama olayına karıştığı iddiasıyla adliyeye sevk edilen Hakan S., kendisine "Neden yaptınız?" diye soran gazetecilere "Her şeyin bir sebebi var, ben sana neden çekiyorsun diye soruyor muyum" diye yanıt verdi.

TABANCASINDAN ÇIKAN KURŞUNLAR MOTOSİKLET TAMİRCİSİNİN BACAĞINA İSABET ETTİ

Olay, Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Hakan S.'nin kullandığı motosikletle tamirci önüne gelen E.K., kapının önünde karşılaştığı motosiklet tamircisi Y.E.A.'ya tabancayla ateş etti. Birkaç el ateşlenen silahtan çıkan kurşunlar, Y.E.A.'nın bacağına isabet etti. Şüpheliler motosikletle olay yerinden kaçarken, ihbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalede bulunduğu yaralı motosiklet tamircisi, Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralı Y.E.A.'nın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

"NEDEN ÇEKİYORSUN DİYE SORUYOR MUYUM?"

'Uyuşturucu ticareti' suçundan aranan Hakan S. ve arkadaşı E.K., Narkotik ekiplerince 19 Mayıs Mahallesi'nde yakalandı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen iki şüpheliden Hakan S., kendilerini görüntüleyen ve 'neden yaptınız' diye soran gazetecilere, Her şeyin bir sebebi var. Ben sana neden çekiyorsun diye soruyor muyum' diye yanıt verdi.

Silahla yaralama şüphelisinden gazeteciye: Ben sana neden çekiyorsun diye soruyor muyum? - Son Dakika

Kaynak: DHA

08 Ekim 2019 Salı 12:54

Samsun, Canik, 3. Sayfa
YORUMLAR (2)
  • izci : Beline Silah Takan Kendini Mafya Babası Ries Sanıyor Gidin Bakın vurduğu garibanın biridir her babayiğite mermi atılmaz adamın sülalesini kazırlar kimin gücü kime yetiyorsa devri Herkes bir üstünün eteğini öperek yoluna bakıyor bu devirde
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır