Sanatçılardan Örgü Tasarımlar GittiGidiyor'da

Kartopu, Fikir Yumağı Tasarım Yarışması kapsamında 2013 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile sevgililer gününde sanatçıların çok özel örgü tasarımlarını satışa sunuyor.

Kartopu, Fikir Yumağı Tasarım Yarışması kapsamında 2013 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile sevgililer gününde sanatçıların çok özel örgü tasarımlarını satışa sunuyor. Korunmaya muhtaç çocuklar için örülen sanatçıların tasarımları, 1-14 Şubat tarihleri arasında gittigidiyor.com adresinden açık artırma ile satışa sunulacak. Projenin geliri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çocuk Hizmetleri Müdürlüğü, "Koruyucu Aile" fonuna bağışlanacak.

Kartopu, Fikir Yumağı Tasarım Yarışması projesi ile 2013 yılında sanatçıları çocuklar için örmeye çağırdı. Hepimizin sevgilisi korunmaya muhtaç çocuklar için özel tasarımlar hazırlayan sanatçıların bu birbirinden özel örgüleri, 1-14 Şubat tarihlerinde gittigidiyor.com adreslerinden satışa sunuldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü "Koruyucu Aile Fonu"na bağışlanacak olan projenin gelirine katkı için sevgililer gününde sevdiklerine anlamlı bir armağan vererek korunmaya muhtaç çocuklarımıza destek olabilir.

Fikir Yumağı Tasarım Yarışması kapsamında Belma Müjde, Çiçek Dilligil, Nadide Sultan, Seyfi Dursunoğlu, Sevinç Erbulak, Tanju Babacan, Yonca Lodi, Zeliha Sunal, Zuhal Yalçın hepimizin sevgilisi çocuklarımız için tasarlayıp ördüler.

"Hepimizin sevgilisi çocuklarımız için"

Projeye katkı için gittigidiyor.com adresinden "Hepimizin sevgilisi çocuklarımız için" butonuna tıklayarak sanatçılarımızın tasarladığı ürünlere ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinize alacağınız bu anlamlı hediyeler ile "Koruyucu Aile" fonuna, hepimizin sevgilisi çocuklarımıza bağış yaparak destek olabilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

13 Şubat 2014 Perşembe 10:08

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Seyfi Dursunoğlu, Sevgililer Günü, Sevinç Erbulak, Nadide Sultan, Zeliha Sunal, Yonca Lodi, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri