Sandalyeden düşen İmamoğlu ile Erdoğan arasında komik diyalog: Parasını ödemen lazım

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen büyükşehir belediye başkanları toplantısına katılan Ekrem İmamoğlu'nun oturduğu sandalyenin kırılması sebebiyle düştüğü iddia edildi. Sandalyenin kırılmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Biz bir şey yapmadık, sen sandalyeyi kırdın, parasını ödemen lazım.' dediği ifade edildi.

Cumhurbaşkanılığı Külliyesi'ndeki toplantı sırasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun oturduğu sandalyenin ayağı kırıldı, Ekrem İmamoğlu sendeledi ve yere düştü. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında komik bir diyalog gerçekleşti.

"AYAĞI KAYDIRILDI"

İddiaya göre olay şu şekilde yaşandı. Bestepe'de toplantı devam ederken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, oturduğu sandalyenin ayağının kırılması sebebiyle yere düştü. Ancak hemen kalktı. Bunun üzerine salonda espriler havada uçuştu. Salonda, "Ayağı kaydırıldı" şeklinde espriler yapıldı.

"PARASINI ÖDEMEN LAZIM"

Olay sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İmamoğlu'na "Biz bir şey yapmadık, bak bu israfa girer oturduğun sandalyeyi kırdın. Parasını ödemen lazım." dediği ifade edildi. İmamoğlu'nun ise "İkincisinde sağlam otururum efendim" demesi üzerine toplantı salonunda gülüşmeler yaşandı.

Sandalyeden düşen İmamoğlu ile Erdoğan arasında komik diyalog: Parasını ödemen lazım - Son Dakika
Büyükşehir belediye başkanlarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, işten çıkarmaları eleştirdi Büyükşehir belediye başkanlarına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, işten çıkarmaları eleştirdi30 başkandan 29'u Beştepe'deydi! Sadece Lütfü Savaş katılamadı 30 başkandan 29'u Beştepe'deydi! Sadece Lütfü Savaş katılamadıİmamoğlu ve Soyer'in, Erdoğan'la tokalaşmak için bekledikleri an buluşmaya damga vurdu İmamoğlu ve Soyer'in, Erdoğan'la tokalaşmak için bekledikleri an buluşmaya damga vurduBüyükşehir belediye başkanları ortak Whatsapp grubu kuruyor Büyükşehir belediye başkanları ortak Whatsapp grubu kuruyorİmamoğlu, Erdoğan görüşmesinin detaylarını açıkladı: Komisyon önerimiz kabul edildi İmamoğlu, Erdoğan görüşmesinin detaylarını açıkladı: Komisyon önerimiz kabul edildi
11 Eylül 2019 Çarşamba 18:48

Recep Tayyip Erdoğan, Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı, İstanbul, Politika, Güncel