Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

Belediye Başkanı Yılmaz, Siverek Bedensel Engelliler Basketbol Takımını ziyaret etti.

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Siverek Bedensel Engelliler Basketbol Takımını ziyaret etti.

Hasan Çelebi Mahallesi'nde bulunan takımın dernek binasında oyuncularla bir araya gelen Yılmaz, burada oyuncularla kısa bir sohbet etti.

Yılmaz, burada yaptığı açıklamada, Siverek'te sportif faaliyetlere önem verdiklerini söyledi. Siverek Engellilerin 1'nci Lige çıktığını ve bu önemli başarının arkasında ekip ruhu ve kurumların vermiş olduğu desteğin olduğunu ifade etti.

Kulüp Başkanı İbrahim Kurbaş ise belediye'nin kendilerine ciddi destek verdiğini belirterek Yılmaz'a teşekkür etti.

Açıklamanın ardından Kurbaş, yardımlarından dolayı Yılmaz'a plaket verdi.

 

Gençler okul boyadı

AK Parti Siverek Gençlik Kolları ilçedeki bir okulun boyama çalışmasını yaptı.

Teşkilat üyesi gençler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğü "Gitmediğimiz köy bizim değil" kampanyası kapsamında Gürakar İlkokulu'nda 8 dersliği boyadı.

Konuyla ilgili açıklama yapan ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yeşiltaş, söz konusu projenin bölgede ilk defa gerçekleştiğini söyledi. Siverek'i eğitim konusunda zirvelere taşımak istediklerini ifade eden Yeşiltaş, emeği geçen parti üyelerine teşekkür etti.

AK Parti Siverek Gençlik Kolları Başkanı İsmail Keş ise böyle bir kampanya başlattıkları için mutlu olduklarını belirtti. Okulları sadece boyamakla yetinmediklerini anlatan Keş, okulların diğer araç ve gereçlerini tamamlamaya çalıştıklarını söyledi. - Şanlıurfa

Kaynak: AA

16 Haziran 2014 Pazartesi 16:57

Ak Parti, Çelebi, Şanlıurfa, Siverek, Yerel