Şanlıurfa Kazada Ölen Genç Kız Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi

Kazada ölen genç kız gözyaşlarıyla toprağa verildiAnkara'da yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden Şanlıurfa Barosu eski başkanı Avukat Sabri Çepik'in psikolog kızı Dilan Çepik (25), memleketi Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde toprağa verildi.

Kazada ölen genç kız gözyaşlarıyla toprağa verildi
Ankara'da yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden Şanlıurfa Barosu eski başkanı Avukat Sabri Çepik'in psikolog kızı Dilan Çepik (25), memleketi Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde toprağa verildi.
Şanlıurfa Barosu eski başkanı Avukat Sabri Çepik'in, Ankara'da yaşayan kızı Dilan Çepik, dün yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobil çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Yapılan otopsinin ardından ailesi tarafından memleketi Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine getirilen Çepik için cenaze töreni düzenlendi. Asri Mezarlıktaki törene Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ile Çepik'in ailesi ve yakınları katıldı. Cenaze töreni öncesi konuşan Fevzioğlu, Çepik'in trafik kurallarına uyduğu için öldüğünü ifade ederek, Aslında buna kaza dememiz lazım. Kızımız kurallara uyduğu için öldürüldü. Kazanın güvelik kameralarını izledik. Yaya geçidinde 1'inci araç duruyor. Diğer araçlar duruyor, soldan gelen ve süratli olan otomobil sürücüsü yavaşlayacağına gaza basıyor. Arabanın içinden 4 tane tip çıkıyor. Ağızlarında sakız, arabada zangır zangır bir müzik olduğu kamera kayıtları ve görgü tanıklarının beyanı bu yönde. Aslında bu ibretlik bir durumdur. Bir ülke düşünün ki genç bir kızımız kurallara uyduğu için öldürüldü. Bunu sıradan bir trafik kazası gibi düşünmeyelim. O yolda en az hafta bir ölümlü veya yaralamalı adına kaza dediğimiz bir cinayet işleniyor. Bunlara dur dememiz lazımö dedi.
Çepik'in cenazesi öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içinde Asri Mezarlık'ta toprağa verildi.
Şanlıurfa Kazada Ölen Genç Kız Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi

Kaynak: DHA

02 Mayıs 2019 Perşembe 17:14

Siverek, Şanlıurfa, Güncel