Şanlıurfaspor Son Provasını Yaptı

PTT 1. Ligde mücadele eden sarı yeşilli ekip Şanlıurfaspor, 1461 Trabzon maçı hazırlıklarının Şanlıurfa bölümünü tamamladı.

Yapılan son antrenmanda futbolcular düz koşunun ardından dar alanda kısa paslaşmalar ve çift kale maç yaptı. Yapılan maçta 1461 Trabzon maçının provasını yapan Sarı yeşilli ekipte Teknik Direktör Hüseyin Dağ, oyunu sık sık durdurarak, yapılan hataları gösterdi ve futbolcuları uyardı.

Yaklaşık bir buçuk saat süren antrenmanda sakatlığı devam eden Şenol Akın düz koşu yaparken, Dilshod ve Berkin antrenmanı yarıda bırakarak tedbir amaçlı dinlendirildi.

Taraftarların antrenman sonrası tatlı ikram ettiği futbolcu ve teknik heyet taraftarlara teşekkür ederek Trabzon'dan galip döneceklerini söylediler.

Samsunspor taraftarlar derneği üyelerininde izleyip destek verdiği antrenman, açma germe hareketleri ile sona erdi.

Antrenman sonrası 1461 Trabzon'u yenecek güze sahip olduklarını belirten Teknik Direktör Hüseyin Dağ, Şanlıurfa'da gerçekleştirdikleri antrenmanların sonuncusunu yaptıklarını ifade ederken, "Yarın Ankara aktarmalı Trabzon'a hareket edeceğiz, bundan sonraki çalışmamızı Trabzon'da yapacağız, inşallah galibiyet ile sahadan ayrılarak taraftarlarımızı sevindiririz" dedi.

Dilshod ve Mustafa Aşan'ın sarı kart cezalısı Şenol Akın'ın ise sakat olduğunu belirten Dağ, eksiklerin bahane olmadığını her maç olduğu gibi bu maçtada sahaya 11 kişi ile çıkacaklarının söyledi.
(Kaynak: Gazeteipekyol)

Kaynak: Temsilci

14 Mart 2014 Cuma 12:08

şenol akın, Hüseyin Dağ, Şanlıurfaspor, Trabzon, Yerel