Sarıgöllü Çocuklar Manisa'yı Tanıdı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile minikler halkoyunları grubu ve Cumhuriyet Korosu ekibi öğrencileri Manisa’yı ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile minikler halkoyunları grubu ve Cumhuriyet Korosu ekibi öğrencileri Manisa'yı ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik uygulamalarıyla adından söz ettiriyor. Sarıgöl minikler halkoyunları grubu ve Cumhuriyet Korosu ekibi öğrencileri Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile Manisa'yı gezdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan öğrenciler, Atatürk Kent Park ve Çanakkale Şehitleri Anıtı'nı gezme fırsatı buldu. Çocuklara tarih bilincini aşılamak ve kültürel yerlerin tanıtılması amacıyla Manisa'ya gezi düzenlediklerini belirten Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, "İlçemizdeki minikler halkoyunları grubu ve Cumhuriyet Korosu ekibi öğrencilerimize tarih bilincini aşılamak ve kültürel yerlerin tanıtılması amacıyla gezi düzenledik. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa'nın hem kültürel hem de tarihi yapısını tanımak amacıyla geziye katılan Sarıgöllü öğrencilerimizi en iyi şekilde ağırladı. Gezide çocuklarımız hem eğlendiler, hem de Manisa'yı görme fırsatı buldular. Geleceğimiz olan çocuklarımıza Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Bizlere her türlü desteği veren Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederiz" diye konuştu. - MANİSA

Kaynak: İHA

09 Kasım 2016 Çarşamba 12:33

Sarıgöl, Manisa, Yerel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri