Şarkıcı KADR, sokakta yaşayan vatandaşlara yemek dağıttı

Almanya'da yaşayan genç şarkıcı KADR, bir derneğe gönüllü olarak yardım ederek sokakta yaşayan vatandaşlara yemek dağıttı. KADR, bu anları sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerine de örnek oldu.

Son zamanlarda yaptığı farklı şarkılarla ve tarzıyla adından söz ettiren Almanya'da yaşayan genç Türk müzisyen KADR, geçtiğimiz günlerde sokakta yaşayan vatandaşlara yemek dağıttı.

SON ŞARKISINI SAĞLIKÇILARA ARMAĞAN ETTİ

Son tekli şarkısı 'Asla'yı dünyayı etkisi altına alan koronavirüs yüzünden canları pahasına çalışan sağlık çalışanlarına yazan ve armağan eden KADR, Almanya'nın Frankfurt şehrinde yaşayan Alman evsiz vatandaşları görmezden gelemedi. Almanya'da yaşayan KADR, zor şartlarda sokakta yaşayan ve yardıma muhtaç olan insanlara yemek dağıtan bir organizasyona gönüllü olarak yardım etti.

"İYİLİK BULAŞICIDIR"

Her gün düzenli olarak ihtiyacı olan insanlara yemek yardımı yapan "El Uzatan Eller" derneği ile beraber onlarca insana sıcak yemek dağıtan KADR, 108 bin abonesinin olduğu sosyal medya hesabından da "İyilik bulaşıcıdır, yardım almak değil yardım etmek önemlidir" açıklamasıyla paylaşım yaparak takipçilerini de teşvik etti.

Şarkıcı KADR, sokakta yaşayan vatandaşlara yemek dağıttı - Son Dakika Magazin
20 Mayıs 2020 Çarşamba 12:54
YORUMLAR (11)
  • Tespit : Birine bağış kimse olmadan yapılır. Yanlız yapmış olduğu yardımında değeri vardır. Boşa fitne yazmayın içiniz fesat.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Melek : Allah senden razi olsun büyükluk bu iste yarin ne olacagimiz belli degil sizin bibileri doguran ananya helal olsun
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Hakan amezen : Adam içinden gelmişki yapıyor bu şekilde başkalarıda belki örnek alıp yapar nekadar negatif düşünüyorsunuz
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika