Şarkıcı Katie Price eşi Kieran Hayler'ın kendisini kendi evinde dadı ile aldattığını öne sürdü

2013 yılında bu yana evli olan İngiliz şarkıcı ve manken Katie Price ile Guildford, Birleşik Krallık doğumlu 30 yaşındaki eski ünlü striptizci Kieran Hayler birçok kez ayrılmanın eşiğine gelmişlerdi. Daha öncelerde de birçok kez aldatma ve ayrılık iddiaları ile sarsılan ünlü çiftin ilişkisinde Katie Price'in eşini muhabirlerin önünde aşağılaması sarsıntının şiddetini artırmıştı.

DADI İLE ALDATMIŞ

Son iddialara göre ise ünlü güzel şarkıcı Katie Price, eşi Kieran Hayler ve dadı Nikki Brown'un kendi evinde, kendi banyosunda birlikte olduklarını ve bunu bildiğini iddia etti. Bir mekan çıkışında görüntülenen ünlü çift, önce içeride birlikte konuştular ve ardından da Katie Price eşinin yanında ayrılarak mekandan çıkış yaptı.

SORULARI CEVAPLAMADILAR

Çıkış esnasında birçok soru iletilmesine rağmen ise hiçbir soruyu cevaplamayan ünlü şarkıcı sosyal medya paylaşım platformu Twitter üzerinden de çok konuşuldu.

BOŞANMASI İÇİN BASKI YAPILIYOR

Hayranlarından ve yakın çevresinden tepki alan eş Kieran Hayler için Katie Price'e ondan bir an önce boşanma önerisi geldi. Ancak ünlü şarkıcının konuyla ilgili suskunluğu devam ediyor.

Ünlü çift mutlu bir tablo sergiliyordu;
25 Eylül 2017 Pazartesi 10:07

Birleşik Krallık, Katie Price, Magazin
YORUMLAR