Şarkıcı Mustafa Sandal, bazı bağış kampanyalarının bloke edilmesine tepki gösterdi

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, sosyal medya hesabından salgın nedeniyle bazı belediyelerin başlattığı yardım kampanyalarının bloke edilmesine "'Benim kampanyam, senin kampanyan' tartışmasını bu milletin hak etmediğini düşünüyorum" diyerek tepki gösterdi.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün Türkiye'ye gelmesiyle kendisini ev karantinasına alan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, sosyal medya hesabından bağış toplama konusuyla ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

"ŞİMDİ HİÇ ZAMANI DEĞİL"

Evde olduğu süre içerisinde gündemi yakından takip eden Mustafa Sandal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı yardım kampanyalarının iptal edilmesiyle ilgili Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Herkes canının derdindeyken ve 'Acaba virüsü bulaştırır mıyım?' korkusuyla anne babasına ya da evladına bile sarılamazken... 'Benim kampanyam, senin kampanyan' tartışmasını bu milletin hak etmediğini düşünüyorum. Salgına karşı topyekün savaşsa bunun adı şimdi birlik olmayacağız da ne zaman olacağız? Bu ülkenin bir evladı olarak iktidara da muhalefete de rica ediyorum; yapmayın, şimdi hiç zamanı değil!" dedi.

Şarkıcı Mustafa Sandal, bazı bağış kampanyalarının bloke edilmesine tepki gösterdi - Son Dakika Magazin
02 Nisan 2020 Perşembe 15:14
YORUMLAR (73)
  • Vatandas : Şarkıcı he vatan hayini ulan bari su dönemde yapmayın insaf valla olan garibana oluyor bunların peşinden gidenlere de uzuluyom ama yapacak bir şey yok böyle gelmiş bu millet böyle gidecek
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • fth : her halta maydonoz olacağınıza elinizi taşın altına koyunda görelim. ahkam kesmekte üstünüze yok
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika