Satranç Birinciliğine Sanko Damgası

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Satranç İl Temsilciliği desteği ile düzenlenen “Gaziantep Okul Sporları Satranç İl Birinciliği” yarışlarında SANKO Okullarının Minikler Takımı, Küçükler Takımı ve Yıldızlar Takımı il birincisi, Gençler Takımı il ikincisi oldu.

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Satranç İl Temsilciliği desteği ile düzenlenen "Gaziantep Okul Sporları Satranç İl Birinciliği" yarışlarında SANKO Okullarının Minikler Takımı, Küçükler Takımı ve Yıldızlar Takımı il birincisi, Gençler Takımı il ikincisi oldu.
Atatürk Spor ve Kültür Merkezinde düzenlenen yarışmada Kutay Sakmak, Yiğit Diken, Ahmet Arnavutoğlu, Simge Köybaşı ve Yağız Mustafa Toros'dan oluşan SANKO İlkokulu Minikler Takımı il birinciliği kupasını kucakladı. Kayra Öztemiz, Mehmet Ertuğrul Kaya, Eren Özgüler ve Kerem Aydınçelebi'den oluşan SANKO Ortaokulu Küçükler Takımı ile Talu Kervancıoğlu, Burak Unat, Umut Mutlu ve Efe Eren Ceydeliler'den oluşan SANKO Ortaokulu Yıldızlar Takımı da il birincisi olmayı başardı. Yarışmada, Kağan Aydınçelebi, Vahit Alp Hıdıroğlu, Muhammet Baturalp Mete, Erencem Özbey ve Berkay Dobooğlu'ndan oluşan SANKO Fen ve Teknoloji Lisesi Gençler Takımı ise il ikinciliği kupasını aldı. SANKO Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, "Gaziantep Okul Sporları Satranç İl Birinciliği" yarışmasında üç kategoride il birincisi olan takımları ve gençler kategorisinde il ikinciliğini elde eden öğrencileri gurur duyduğunu belirterek, başarılarının devamını diledi. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

19 Şubat 2018 Pazartesi 13:54

Mustafa Kemal Atatürk, Gaziantep, Politika, Güncel