Şebnem Schaefer'dan Özcan Deniz'in boşanmasına olay yorum: Alafranga evlendi, alaturka boşandı

Manken ve oyuncu Şebnem Schaefer, bir dönem sevgili oldukları iddia edilen Özcan Deniz'in boşanması hakkında konuştu. Schaefer, 'Özcan alafranga evlendi, alaturka boşandı' dedi.

Manken Şebnem Schaefer,bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen Özcan Deniz'le, "Şebnem bornozunu benim evde unuttu" sözleriyle başlayan gerginlikleri mahkemede bitmişti. Başarılı manken Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında Deniz'le ilgili konuştu.

"BENCE BABA OLACAĞI İÇİN EVLENDİ"

Programda ilginç açıklamalar yapan Schaefer, "Ben Özcan'ın boşanmasına değil, evlenmesine şaşırmıştım" diyerek "Bence baba olacağı için evlendi. Özcan alafranga evlendi, alaturka boşandı." ifadelerine yer verdi.

"ÇARPIK İLİŞKİLERİ VAR"

2006 yılında Özcan Deniz'in "Şebnem bornozunu benim evde unuttu" sözleriyle kanlı bıçaklı olan ikiliden Schaefer, Deniz hakkında "Çarpık ilişkileri var" iddiasını ortaya atmıştı.

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Özcan Deniz, bu iddia üzerine açıklama yapmış ve "Herkes benim cinselliğime takmış durumda. Benim öyle olmamı istiyorlar gibi bir hava var. Öyle değilim, daha önce de bunu çok kez söyledim. Benim üzerimden reyting yapılmak isteniyor, bu çok açık. Ben işimle gündeme gelen biriyim. Ortaya çıkıp sahte gündemler yaratmıyorum." ifadelerine yer vermişti.

Şebnem Schaefer'dan Özcan Deniz'in boşanmasına olay yorum: Alafranga evlendi, alaturka boşandı
12 Temmuz 2019 Cuma 15:25

Şebnem Schaefer, Özcan Deniz, Kanal D, Manken, Magazin
YORUMLAR (9)
  • liseli kız : benim evleneceğim erkek çok güçlü iri zengin güzel olmasını isterim sadece beni idare etmeyebilir aşık olduğu kızı bana göstersin kendi elimle ona teslim ederim
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • ÇOŞKUN ÇAKICI : MAŞ ŞAL LAH MAŞŞALLAH DİYELİM OKDARA İÇERDE KURARMI ARTIK CARİYELER İ E ADNAN CIM NE DEMİŞLER YEDİYİN HURMALAR GÜN GELİR CIRMALAR DEMİŞLER MEMLEKET TE AÇ VAR TOK VAR HERGÜN TEŞİR EDERSEN SONUÇ BU DİYECEK BİRŞEY YOK ADNAN CIM
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır