Seda Sayan, tavırlarından rahatsız olduğu yarışmacıyı Yemekteyiz'den diskalifiye etti

Yemekteyiz programını sunan Seda Sayan, gelen misafirlerine ve kendisine karşı tavrını beğenmediği yarışmacıyı diskalifiye etti.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Yemekteyiz'de gergin anlar yaşandı. Seda Sayan, tavrını beğenmediği bir yarışmacıyı diskalifiye etti.

TAVIRLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Çarşamba günü Gaziantep'te Ayaz Mehmet Kaya'nın evine konuk giden yarışmacılar, menüsünde Gaziantep'e özgü olan hiçbir lezzete yer vermemesi nedeniyle ev sahibini eleştirdi. Eleştiriler üzerine Ayaz Mehmet Kaya'nın sergilediği tavır hem yarışmacıları hem de Seda Sayan'ı kızdırdı.

YARIŞMACI DİSKALİFİYE EDİLDİ

Yarışmacının yemekleri ikram ederken sunma şeklinde ve tavırlarından rahatsız olan Seda Sayan, diskalifiye kararı verdi. Seda Sayan kararını şu sözlerle duyurdu: "Böyle bir yarışmacı var mı ya? Eleştiriye hiç açık değilsin. Bu sefer kararı ben veriyorum. Ayaz'ın tavırlarını hiç beğenmedim. Yarışmacı arkadaşlarına karşı da beğenmedim, bana karşı da beğenmediğim için kesinlikle diskalifiyedir."

Seda Sayan'A TEŞEKKÜR ETTİLER

Diskalifiye edildiğini duyan Ayaz Mehmet Kaya ise teşekkür ederek yemeklerini tatmak istemeyen misafirleri uğurladı. Yarışmacılar, dün yayınlanan bölümde Ayaz Mehmet Kaya'nın yer almamasından dolayı ve haklarını savundukları için Seda Sayan'a teşekkür ettiler.

Seda Sayan, tavırlarından rahatsız olduğu yarışmacıyı Yemekteyiz'den diskalifiye etti - Son Dakika Magazin
11 Ekim 2019 Cuma 07:15
YORUMLAR (65)
  • Vt80 : Yahu abi suç sende senin bu karılarla ne işin. Var allah aşkına valla sen gene iyi sabretmişsin bunlara slm verilmez sen oturmuş aynı masada yemek yiyorsun kalkın ulan evimden demen lazımdı
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • bilinçli vatandaş : bıktık usandık artık bu aptalca programları görmeye....bi kopun düşün artık milletin yakasından be kardeşim...boş boş konuşmalar aptalca hareketler ve sözler....yeter artık beyin yıkadığınız..milletle dalga geçtiğiniz..!!!
    Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika