Sedat Peker, Sümer Tilmaç İçin Gazeteye İlan Verdi

Sedat Peker, kendi düğünü sırasında hayatını kaybeden Sümer Tilmaç için gazete ilanıyla yazılı açıklamada bulundu.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Sümer Tilmaç'ın kendi düğününde kalp krizi geçirmesi sonucu hayatını kaybetmesinin ardından Sedat Peker gazete ilanıyla açıklamada bulundu.

GAZETEYE İLAN VERDİ

Kendi düğününde kalp krizi geçirmesi sonucu hayatını kaybeden ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Sümer Tilmaç hakkında çıkan bazı söylemlere ilişkin açıklamalarda bulunan Sedat Peker gazetelere ilan verdi. Sedat Peker gazete ilanında şu ifadelere yer verdi:

"KENDİSİNİN RUHUNA DUALAR ETTİK"

"Saygıdeğer dostum Sümer Tilmaç ağabeyim, düğünüme gelerek beni onurlandırmıştır. Düğün esnasında geçirdiği kalp krizine, düğünümüzde bulunan doktor davetliler tarafından müdahale edilerek kendisi en yakın hastaneye ulaştırılmıştır. Düğüne ulaşan vefat haberinden sonra düğün müziği sonlandırılmış, gelen davetlilerle vedalaşılıp, hepsi yolcu edildikten sonra da değerli din hocalarıyla beraber Sümer ağabeyin bulunduğu hastaneye giderek kendisinin ruhuna dualar ettik."

"KARDEŞİ GİBİ YANLARINDA OLACAĞIZ"

"Ayrıca da yetkililerden bilgi aldık. Daha sonrasında ise saygıdeğer aile üyeleri ile görüşüp, üzüntülerini tüm kalbimizle paylaştığımızı belirterek her zaman kendilerinin bir kardeşi gibi yanlarında olacağımızı söyledik.

Sümer ağabeye Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Yüce Allah inşallah dualarımızı kabul eylesin.

NOT: Bu detaylı açıklama bazı art niyetli insanların söylemlerine karşı yapılmıştır."

14 Haziran 2015 Pazar 15:33

Sümer Tilmaç, Sedat Peker, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika